Kuriozinė istorija: policijos ieškota mergina parpė autobuse

0
2285
Pražuvėlei merginai tėvams teko pasipasakoti apie savo kelionę. (asociatyvi nuotr.)

“Padėkite surasti mūsų dukterį”. Taip skambėjo prašymas, kurį Radviliškio rajono pareigūnai iš Niauduvos kaime gyvenančios poros išgirdo sausio 24-ąją. Kaip tėvai pasakojo policininkams, jų aštuoniolikmetė dukra iš namų išėjo apie 9 valandą ryto. 

Tėvams nebuvo įprasta, kad dukra neatsiliepia į telefono skambučius. Dar keisčiau buvo renkant jos numerį išgirsti, kad telefonas yra išjungtas arba už ryšio zonos ribų, tad buvo kreiptąsi į policiją. Pareigūnai nedelsdami paskelbė paiešką apie išėjusią merginą.

Niauduviškės tėvai buvo ne juokais susirūpinę atžalos likimu. Susirūpinimas atrodo suprantamas, žinant pastarosiomis dienomis visuomenėje garsiai aptarinėjamą pagrobtos mergaitės istoriją Vilniuje.

Kai pareigūnai pradėjo aiškintis merginos dingimo aplinkybes, paaiškėjo, kad pražuvėlė dukra tądien autobusu vyko į Kėdainius, tačiau jame užmigo. Kai nubudo, ji nesusivokė, kur esanti, tad puolė skambinti tėvams. Deja, išsikrovęs mobilusis telefonas nebeleido palaikyti ryšio.

Mergina rasta penktadienio vidurnaktį, Kaune. Ką mergina veikė didmiestyje, policija neatskleidžia, nors ieškoma mergina yra pilnametė. Taip pat kol kas nėra jokių duomenų apie patirtus sveikatos sužalojimus ar bandymus pagrobti.

 

 

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia