Romantika pagal statybininkus: gavo į galvą iš statybinio įrankio

0
929
Dovanos

Romantiškas sekmadienio vakaras Šiauliuose, Ramybės Sodų 4-osios g. esančiuose sutuoktinių namuose baigėsi policijos viešnage. 

Policijos duomenimis, buvo apie 22 valanda, kai išgertuvių metu 38-erių metų moteris susiginčijo su 43-ejų metų sutuoktiniu. Ginčas nesibaigė taikiai – moteris statybine liniuote keletą kartų trenkė sutuoktiniui į galvą. Šis nebuvo nuolaidus ir iškvietė policijos pareigūnus.

Moteris buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę. Paaiškėjo, kad įvykio metu ji buvo apsvaigusi nuo alkoholio – nustatytos 1,36 promilės alkoholio. Pasitikrinti girtumo alkoholiu matuokliu neatsisakė ir sumuštas jos sutuoktinis. Prietaisas parodė, kad įvykio metu vyras buvo girtesnis už žmoną – nustatytos 1,77 promilės alkoholio.

Nukentėjusysis kreipėsi ir į Šiaulių Respublikinės ligoninės medikus. Šie vyrui diagnozavo galvos sumušimus, nugaros nubrozdinimus, nosies sumušimą.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Jei teismas įrodytų moters kaltę, jai grėstų viešieji darbai arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Ankstesnis straipsnisŠokiruojanti statistika: avarijos šiemet pareikalavo gerokai daugiau aukų
Kitas straipsnisVaiko pinigų pasiturinčios šeimos negaus?

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia