Savivaldybė perka galingą visureigį

0
1403
Perkamas prabangus visureigis. Nuotrauka asociatyvi ir automobilis gali būti kitos markės.

Radviliškio rajono savivaldybės administracija numato įsigyti dar vieną naują lengvąjį automobilį. Juo turėtų važinėti administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus specialistai.

Neeiliniai reikalavimai

Naujam pirkiniui planuojama išleisti ne daugiau kaip 20 tūkstančių eurų, skaičiuojant su PVM. Tai bus M1 klasės lengvasis automobilis, kitaip sakant, mažas pseudovisureigis arba visureigis. Savivaldybės administracija savo apsisprendimą motyvuoja tuo, kad vykdant skyriaus funkcijas automobilis bus intensyviai eksploatuojamas visais metų laikais įvairios būklės keliuose, lauko keliukuose ir net bekelėse. Juo bus vykdoma kultūros paveldo objektų stebėsena ir priežiūra.

Vertinant pateiktą pasiūlymą bus atsižvelgta ne tik į kainą, bet ir į aibes kitų kriterijų. Savivaldybės administracija pageidauja, kad perkama transporto priemonė būtų nauja, nenaudota, pagaminta ne anksčiau kaip prieš 9 mėnesių iki pristatymo, talpintų ne mažiau kaip penkis keleivius, turėtų šildomus šoninius galinius vaizdo veidrodėlius, eismo juostos aptikimo ir palaikymo sistemą, pastovaus greičio palaikymo sistemą, parkavimo jutiklius automobilio priekyje, užmiestyje naudotų ne daugiau 6 litrus benzino 100 kilometrų ir kt. Kai kurie kiti reikalavimai gali atrodyti kiek keistoki. Reikalaujama, kad automobilis būtų ne trumpesnis kaip 420 centimetrų ir ne ilgesnis kaip 450 centimetrų.

Atriedės neiškart

Automobilio remontas ar jo priežiūra Savivaldybės administracijai pirmus metus neturėtų atsieiti nė cento – pardavėjas įsipareigos užtikrinti siūlomo lengvojo automobilio garantinį aptarnavimą, techninę priežiūrą ir remontą autoservise, kuris turėtų veikti Šiaulių ar Panevėžio regionuose.

Konkurso laimėtojas turėtų paaiškėti jau balandžio pradžioje. Naujuoju pirkiniu savivaldybės specialistai džiaugsis ne iškart – automobilis gali Savivaldybės kiemą pasiekti tik metų pabaigoje, nes pagal sutartį pardavėjas jį gali pristatyti per septynis mėnesius nuo sutarties pasirašymo dienos.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia