Šeduvos aerodrome įvyko aviacijos šventė

0
1580
Žmonių jūra susirinko į netoli Šeduvos esantį Raudondvario aerodromą, kurį Savivaldybė perdavė valdyti Šiaulių parašiutininkų klubui.

Pirmą kartą po ilgo laiko Radviliškio rajono gyventojai ir svečiai galėjo gėrėtis aviacijos švente. Jos pagrindinis šventės iniciatorius organizatorius mero pavaduotojas Vytautas Krikščiūnas neslepia, kad šventė pavyko puikiai. Rajono taryboje buvo pritarta skirti beveik penkiasdešimt tūkstančių eurų šventės organizavimui. Anot vicemero, tiek žmonių tikrai organizatoriai nesitikėjo, nes pasižiūrėti aviatorių triukų susirinko žmonės iš visos Lietuvos. Šventės metu buvo apdovanotas Kazimieras Masilionis, ūkininkas iš Rokonių kaimo, kurio aistra lėktuvams gerai žinoma toli už rajono ribų.

Vicemeras V.Krikščiūnas su apdovanotu rajono aviacijai nusipelniusiu K.Masilioniu, turinčiu privatų aerodromą Rokonių kaime.

Į aviacijos šventę pasirodyti su savo lėktuvais atvyko kelios dešimtys aviatorių. Taip pat tarp jų buvo iš Rolandas Paksas, buvęs Lietuvos Respublikos prezidentas. Kartu su kitais dviem savo kolegomis danguje demonstravo įvairiausius triukus taip be žado palikdami visus šventės dalyvius. Bet į orą kilo ne tik lėktuvai, bet ir jų modeliai, taip pat sklandytuvai, malūnsparniai. Savo pasirodymus demonstravo ir parašiutininkai. Šventės metu žiūrovams koncertavo muzikinės grupės, tarp jų buvo 69 Danguje bei RONDO.

Nuotraukos Rimanto Benaičio.

Tarp pilotų buvo ir R.Paksas, atskridęs lėktuvu, su kuriuo atliko pasirodymus kildamas į dangų ne vieną kartą.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia