Seimo narys A.Čepononis: milijonai į Radviliškį neateina, nes VRM nepatvirtina tvarkų paraiškoms teikti

0
1662
Spaudos konferencijos metu parlamentaras A.Čepononis patvirtino, kad jos bendrapartietės ministrės Agnės Bilotaitės vadovaujama Vidaus reikalų ministerija atsakinga, kad Radviliškis negali teikti paraiškų projektų įgyvendinimui. Preliminari suma, kurią Radviliškio savivaldybė galėtų gauti, yra 20-21 milijonas eurų.

Šiandien Seimo narys Antanas Čepononis suorganizavo spaudos konferenciją. Į parlamentą 2020 metų rudenį išrinktas politikas pirmą kartą pasirinko tokiu būdu bendrauti su žiniasklaida, tačiau pasiklausyti 20 metų rajonui vadovavusio asmens atėjo tik vienas žurnalistas. Į spaudos konferenciją neatėjo su A.Čepononiu rankomis sukirtusio Tarybos nario Gedimino Lipnevičiaus leidžiamo savaitraščio korespondentai. 

Nemažą patirtį savivaldoje turintis A.Čepononis neslėpė nusivylimo savivaldybės vadovais ir priekaištavo rajono valdžiai iš dalies ją apkaltindamas nebendradarbiavimu ir nesikalbėjimu. Į klausimą, kodėl Radviliškio rajonas negali pasinaudoti ES lėšomis, skirtomis regioninės politikos priemonių įgyvendinimui, konservatorius patvirtino, kad tai yra Vidaus reikalų ministerijos kaltė. Esą, ministerija, kuriai vadovauja konservatorė Agnė Bilotaitė, dar nėra patvirtinusi tvarkos, pagal kurią galima būtų teikti paraiškas įvairių projektų įgyvendinimui. A.Čepononis patvirtino, kad Radviliškis galėtų gauti daugiau nei 20 milijonų eurų. Po spaudos konferencijos parlamentaras vicemero Vytauto Krikščiūno kabinete maždaug pusvalandį bendravo su juo ir meru Kazimieru Račkauskiu. Apie ką bendravo A.Čepononis su savivaldybės vadovais, nebuvo paviešinta.

Ministrės A.Bilotaitės, kurios patarėja vos porą mėnesių dirbo ir konservatorė J.Margaitienė, vadovaujami klerkai nesugeba parengti tvarkos projektų paraiškų teikimui, todėl Radviliškis negali pradėti teikti dokumentacijos įvairiems projektams įgyvendinti.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia