Seniūnai apie tai, ko tikisi iš naujų metų

0
1955
Radviliškio seniūnai turi pačių įvairiausių pageidavimų ir norų, tačiau biudžeto lėšas patvirtina Taryba, kuriai projektą ruošia administracija. Jos direktorei J.Margaitienei yra pavaldūs visi seniūnai.

Praėję 2021 metai daugelyje Radviliškio rajono seniūnijų tebebuvo išbandymų metas ne tik dėl besitęsiančios pandemijos. Nepaisant visko, darbas visose seniūnijose nesustojo. Kalbinti rajono seniūnai optimistiškai palydėjo senus metus ir geromis viltimis bei pageidavimais pasiruošia šiems 2022 metams.

Daugiau bendrystės

Skėmių seniūnijai vadovaujanti I.Gladkienė pageidauja daugiau bendrystės.

Ingrida Gladkienė, Skėmių seniūnė

Šie metai buvo nuostabūs. Pasistatėme tai, ko neturėjome Skėmiuose – lauko sceną, Pociūnėliuose išvalėme paplūdimį, kur galės maudytis visos seniūnijos gyventojai. Visi kiti nuveikti darbai buvo gal kiek mažesni: vasarą aplankėme rizikos šeimas, pasirūpinome joms įteikti dovanėles, vasaros metu parke organizuota šventė, asfaltavome gatves. Apskritai metai buvo geri, nebuvo daug sergančių. Jei kalbant apie tai, kokius darbus norėtume tęsti, tai norėtųsi baigti pradėtas asfaltuoti gatves. Norėtųsi, kad kitais metais kapinėse pavyktų atvesti vandenį, kad žmonės galėtų palieti gėles. Orientuojamės į tai, kokias problemas iškelia patys žmonės. Kilus problemoms visada siūlyčiau kreiptis tiesiai, o ne per aplinkui. Kaip seniūnė norėčiau tos tikslios informacijos, kad ji pasiektų tokia, kokia ji yra iš tikrųjų. Juk būna, kad ir Vyriausybė tą patį daro: turime vykdyti, nors dar nežinome, kaip dirbti su ta informacija. Seniūnijos gyventojams norėčiau palinkėti bendrystės. Tarkim, jei pas kaimyną dega namas, tai skubėkime padėti, o ne likime stebėtojais. Būkime visi kartu, nuo to visiems bus tik geriau ir šviesiau.

Tikisi žemiškų dalykų

Šaukoto seniūnas V.Tamošiūnas pageidautų didesnių atlyginimų.

Vidmantas Tamošiūnas, Šaukoto seniūnas

Metai baigėsi, esame visi sveiki ir gyvi, nepaslydę, nesusilaužę. Manau, kad metai buvo geri – ir žmonėms kažką gero padarėme, ir seniūnija dirbo. Labiausiai norėtųsi pasidžiaugti komandos darbu, kad mes supratome vienas kitą. Nuo to tik visiems geriau. Ko tikiuosi kitais metais? – Žemiška būtų tikėtis didesnių atlyginimų, didesnio seniūnijos finansavimo. Tikrai sugalvočiau kur padėti lėšas, jei finansavimas būtų ir padvigubintas.

Kad sektųsi suplanuoti darbai

Vigilija Dževečkienė, Radviliškio miesto seniūno pavaduotoja

V.Dževečkienė susirgusį seniūną E.Mončauską pavaduoja keletą mėnesių, džiaugtųsi, kad viskas eitųsi pagal planą.

Metai buvo nelengvi. Ar buvo sunkiau dėl to, kad teko ilgai pavaduoti seniūną? – Nebūtinai, tiesiog esame atsakingi ir norisi viską atlikti nuo pradžių iki galo, bet ne visada taip gaunasi. Kitais metais norėtųsi, kad viskas klostytųsi taip, kaip esame suplanavę, kad visiems būtų gerai ir savo darbus atliktume nuo pradžių iki galo ar taip kaip sumanyta, ar taip kaip sumanysime. Visiems gyventojams norėtųsi palinkėti sveikatos.

To, kas svarbu žmonėms

Edita Mančiauskė, Šeduvos miesto seniūnė 

Šeduvai vadovaujanti E.Mančiauskė norėtų daryti tai, kas svarbu žmonėms.

Praėjusius metus vertinu labai gerai, nes pavyko atlikti daug darbų. Džiugu, kad pavyko išvengti didesnių nesklandumų, tvarkėme gatves, šaligatvius, kelius asfaltavome – tai, kas žmonėms aktualu. Verčiamės per galvą, bet vis tiek padarome. Gal ne visada mus įvertina, bet mes žinome kiek stengiamės ir darome. Kur nukreipčiau išaugusias seniūnijos lėšas? – Sunku pasvajoti apie tai, bet jei taip nutiktų, pirmiausia pasirūpintume netvarkytais šaligatviais, duobėtais keliais ir visu tuo, kas nusako patogesnį žmonių sveikatą. Ko paprašyčiau Kalėdų senelio pačiai sau? – Tik sveikatos sau ir savo artimiesiems. O jei būsime sveiki, tai būsime ir laimingi, ir turtingi.

Metai turtingi darbais

Renata Masiulienė, Baisogalos seniūnė

Baisogalos miestelio vairą šiuo metu laikanti R.Masiulienė norėtų, kad pasibaigtų pandemija.

Kaip tik šiuo metu rengiu ataskaitą apie šiais metais nuveiktus darbus. Nuveikta nemažai ir daug darbų, kuriuos suplanuota nudirbti artimiausioje ateityje. Praėję metai buvo gana turtingi – daug investuota į miestelį, kelius. Šie metai, manyčiau, turtingesni smulkesniais darbeliais. Labai džiaugiuosi, kad šiemet pavyko suremontuoti Pakiršinio stotelę, nes ji buvo skaudulys. Kai prasidėjo šaltibarščių čempionatas tokį pastatą tikrai nesmagu buvo matyti. Taip pat džiaugiuosi įrengta vaikų žaidimų aikštele. Norėtųsi, kad būtų kuo daugiau vaikų. Visi kiti džiuginantys smulkūs darbai: apsigenėjome gėlių zonas po tinklais parkuose, įsirengėme naują pėsčiųjų takelį, naują Baisogalos PSPC liftą, padarėme stovus laistytuvams, suprojektavome šulinio pravedimą Piepalių kapinėse. Džiaugiamės ir nauja išasfaltuota Malūno gatve, Maironių gatvės dalį – įvažiavimą nuo Raseinių pusės. Anksčiau ši atkarpėlė kėlė nepatogumų, nes dėl jos tekdavo siųsti greiderį. Taip pat pavyko nusausinti paplūdimį, sutvarkėme krantinę. Iš Baisogalos centro į mūsų sportinę zoną persikėlėme riedučių parką. Aš pati paprašyčiau, kad pagaliau išeitų pandemija. Nieko daugiau nereikia. Pastarieji du metai ir taip man turtingi buvo – sulaukiau dviejų anūkų. Norisi, kad gyvenimas grįžtų į senas vėžes. O žmonėms palinkėčiau geranoriškumo ir supratimo, kad nebeliktų susipriešinimo.

Darbas veja darbą

Giedrė Bložienė, Grinkiškio seniūnė

Grinkiškio seniūnė G.Bložienė šiems metams turi planų dėl apšvietimo tinklų atnaujinimo ir kitų smulkių darbų miestelyje bei seniūnijoje.

Džiaugiamės išasfaltuotomis gatvėmis Kairėnų kaimelyje, Vaitiekūnuose. Džiaugiuosi, kad žmonės turėjo progų susibėgti – tęsėme tradicinę Žolinių šventę. Džiaugiuosi, kad Minaičių bendruomenė pradėjo sėkmingai įgyvendinti projektą – veikia pilietinio ugdymo centras. Esu šios bendruomenės narė, o seniūnija yra kaip ir partneris. Teko pagelbėti su dokumentais. Juk kai žinai su kuo susisiekti, tai ir viskas greičiau sekasi. Jei kalbėčiau apie darbus, kuriuos norėtųsi nuveikti, yra tikslas Geručių kaimelyje pabaigti apšvietimo tinklų atnaujinimą, norėtųsi mūsų viešojoje zonoje atnaujinti suoliukus. Ten seni stulpai, šalta ir nepatogu sėdėti. Taip pat esame parengę projektą, kuriuo siekiama praplėsti Grinkiškio kapines. Labai tikimės dėl to pajudėti iš vietos. 

Daugiau lėšų – keliams

Kęstutis Ulinskas, Pakalniškių seniūnas

Pakalniškių seniūnijos galvai K.Ulinskui svarbiausiai yra keliai, todėl prašys daugiau lėšų kelių priežiūrai.

Nors buvo visko, bet apibendrintai sakyčiau, kad metai buvo geri. Duok Dieve, kad tik taip ir toliau būtų. Kad tik pinigų būtų daugiau ir daugiau darbų galėtume nuveikti. Jei seniūnijos biudžetas būtų gerokai didesnis, pirmiausia tvarkyčiau kelius. Lėšų stinga tiek kelių patvarkymui, tiek priežiūrai. Kalėdų senelio paprašyčiau nebent sveikatos ir didesnio atlyginimo, bet kai bus sveikatos, tai ir viso kito bus pakankamai.

Ambicingi tikslai

Gabrielė Kuraitienė, Radviliškio seniūnė

Radviliškio apylinkių seniūnė G.Kuraitienė nori daugiau vaikų žaidimų aikštelių – tam prašys iš rajono administracijos daugiau pinigų.

Pirmiausia kaip seniūnė norėčiau pasidžiaugti, kad koronavirusas seniūnijoje gerokai prislopo. Manau, pakankamai gerai pavyko ir įgyvendinti seniūnijai deleguotą prievolę – dezinfekuoti viešąsias erdves. Stengiamės tai atlikti kuo kruopščiau. Tarkim, daugiabučių laiptines dezinfekavome savo lėšomis ir jėgomis. Džiaugiuosi, kad nepaisant gana menko finansavimo Karčemose pavyko suremontuoti pramogų ir šokių salę, pirmąjį jos aukštą. Iki tol atvykę kolektyvai neturėjo kur persirengti ar įsikurti. Jei seniūnijos biudžetas būtų turtingesnis, lėšas kitais metais nukreiptume vaikų žaidimų aikštelės, nes jas jau laikas atnaujinti. Kitos lėšos būtų naudotos apšvietimo tinklams atnaujinti. Kiekvienais metais stengiamės pasirūpinti bent vienu kaimu – pakeisti tinkus ar atnaujinti žibintus. Džiugu, kad šiemet tai pavyko padaryti Kutiškiuose. Džiugina ir tai, kad Nirtaičiai bei Vaidulių kaimas sulaukė asfalto.  O Kalėdų senelio sau norėčiau paprašyti tik ramybės ir kantrybės. 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia