Seniūnui vėl teks minti teismo slenkstį

0
566

Radviliškio miesto seniūnui Ernestui Mončauskui artimiausiu metu teks vėl sėstis į kaltinamųjų suolą. Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmų teisėja Vilma Šiukštienė atnaujina baudžiamosios bylos nagrinėjimą.

Valstybinį kaltinimą palaikantis prokuroras Žydrūnas Kungys birželį paprašė trijų mėnesių pertraukos. Jam prireikė laiko susipažinti su neformalaus švietimo finansavimo ir kitais dokumentais. Artimiausias posėdis numatytas spalio 21 d. 9 val.30 min.

Tačiau tai ne vienintelis valdininko galvos skausmas dėl teismų. Algirdas Fergelis, Radviliškio rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas, teigė, kad jei valdyba pritars, jis kreipsis su ieškiniu į teismą. A. Fergelio teigimu, E. Mončauskas negrąžina draugijai priklausančio turto – keliolikos danielių, kurių vertė yra apie 3 tūkst. eurų.

Paties valdininko pakalbinti nepavyko, o nuvykus į E.Mončausko vadovaujamo medžiotojų klubo teritoriją – danielių ten tiesiog nebuvo galima matyti. Netoliese gyvenantys bei kiti draugijai priklausantys medžiotojai teigia, kad danieliai yra pabėgę.

„Visuomenės balsas“ paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia