Šiaulietė ieško klasės draugų

0
4020
Švedaitė Elena (kairėje) ir Šilakelytė Danutė. (D.Tamutienės asmeninio archyvo nuotr.)
Šiaulietė Danutės Tamutienė ieško penkių bendraklasių, prieš 60 metų baigusių Šiaulių 7-ąją vidurinę mokyklą, (dabartinę Stasio Šalkauskio gimnaziją) 11 klasę.
Šiaulietė Danutės Tamutienė ieško penkių bendraklasių, prieš 60 metų baigusių Šiaulių 7-ąją vidurinę mokyklą.

“Šį pavasarį organizuojame klasiokų susitikimą. Labai norėtųsi, kad jame dalyvautų ir dar penkios klasės draugės, bet deja, niekaip nepavyksta jų surasti”, – teigia D. Tamutienė. Jai ir susitikime dalyvausiantiems bendraklasiams niekaip nepavyksta išsiaiškinti, kur šiuo metu gyvena Gorodeckytė Danutė–Jokūbauskienė, Satkauskaitė Janina-Zdanavičienė (Neatmestina, kad ji gyvena Vilniuje), Šilakelytė Danutė–Stanevičienė, Švedaitė Elytė ir Tamoliūnaitė Marytė.

Pirmoji Šiaulių 7-osios vidurinės mokyklos laida.

“Mūsų klasė buvo pirmoji abiturientų laida, šiemet sukanka 60 metų kai ją pabaigėm. Labai norėtųsi, kad susitikime būtų visi klasės draugai”, – viliasi moteris. Tiesa, dvi bendraklases jai kažkada teko sutikti Šiauliuose.

“Dvi Šilakelytė ir Gorodeckaitė buvo šiaulietės, tad esame gatvėje susitikusios prieš daug metų, bet į klasės susitikimus jos neateidavo. Metai bėga, jau kai kurios anapilin išėjo. Labai norėtume nors šių klasiokių likimą sužinoti. Visos kitos dingo kaip į vandenį”, – sako D. Tamutienė.
Visi ką nors žinantys apie ieškomas moteris, gali susisiekti su D. Tamutiene Facebook socialinėje paskyroje.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia