Turizmo parodoje ir Šiaulių regionas: masina prašmatnūs stendai ir atrakcijos

0
690

Jau aštuntus metus iš eilės vykstanti turizmo paroda ADVENTUR 2020 kviečia susipažinti su Lietuvą ir jos miestais bei miesteliais. Parodoje savo stendus turi susikūrusios Šiaulių regiono savivaldybės. Šiemet jie, kaip niekad, prašmatnūs.

Parodos atidarymo ceremonijos metu buvo apdovanoti ir Turizmo sėkmingiausieji. Vieną iš vadinamųjų oskarų nusiraškė ir šiaulietis gamtos fotografas Marius Čepulis. Jis buvo pripažintas sėkmingiausias 2019 metų turizmo ambasadorius Lietuvoje. Žinomą menininką sveikino ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, paprastai nelabai randantis laiko  nuvykti į tokias parodas.

Šiemet Šiauliai kaip niekada traukė parodos svečių akį – Šiaulių miesto turizmo informacijos centras daug dėmesio skyrė ne tik pačiam stendui, savo įvaizdžiui, bet ir įvairioms atrakcijoms. Parodos svečiams siūloma dalyvauti žaidime ir laimėti savaitgalio Šiauliuose kelialapį. Radviliškio turizmo centro atstovus prieiti prie stendo masina laimės ratas, kurį kviečia pasukti viduramžio laikus menančia suknele vilkinti dama.

Turizmo centrų stendus galima įvertinti ir tiems, kurie neras laiko nuvykti į parodą. Tokią progą suteikė naujienų portalas delfi.lt.

Balsavimas: išrinkite, kuris Lietuvos miestas prisistatė gražiausiai

Didžiausios Baltijos šalyse specializuotos tarptautinės turizmo parodos šių metų tema ir svarbiausias akcentas – sveikatos turizmas.

Naujausiame savaitraščio „Visuomenės balsas“ numeryje

Palikti komentarą

avatar