Šiaulių ligoninėje gydomo vieno paciento būklė yra sunki

0
1826

Antradienį Respublikinėje Šiaulių ligoninėje buvo gydomas vienas sunkus koronavirusu sergantis pacientas. Pasak šios įstaigos direktoriaus Remigijaus Mažeikos, minėtas pacientas yra inkubuotas Covid-19 palatoje. Dar keturių pacientų sveikata yra laikoma stabilesne. Ši informacija buvo paviešinta Šiaulių miesto savivaldybės surengtoje spaudos konferencijoje.

“Tikimės, kad jie artimiausiu metu galės palikti į ligoninę ir grįžti į namus”, – apie keturių ligoninės pacientų, kurie gydomi dėl koronaviruso, sveikatą atsiliepė R. Mažeika. To jis negalėjo pasakyti apie pacientą, kuris vadinamas sunkiu.

“Ieškome galimybės jį nukreipti į reabilitacinę įstaigą, tada kai jis galės keliauti ir nebebus infekuotas”, – teigė ligoninės vadovas. Sergantieji COVID-19 gydomi ligoninės Infekcinių ligų skyriuje, saviizoliacijoje arba Chirurgijos reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriuje (labai sunkios būklės).

Įstaigos vadovo žodžiais, ligoninė jau pratinasi dirbti ankstesniu tempu. “Ne vien tik kovidas yra Šiaulių ligoninės dėmesio centre, po truputį grįžtama į normalų gyvenimą: šią savaitę atnaujinti sustabdyti remonto, statybos darbai. Atnaujintas investicinis projektas dėl Tuberkuliozinės ligoninės. Pradėsime nuo tunelio statybos. Statybininkams leista pradėti darbus, kurie yra gyvybiškai būtini. Mes matome kaip mums buvo būtinas tunelis. Ir ateity jis gali būti reikalingas. Taip pat mes pradedame atnaujinti darbus Akių ligų skyriuje. Planinės pagalbos atkūrimas yra neišvengiama, ji yra mūsų darbotvarkėje”, – įvardijo ligoninės direktorius.

Ligoninės yra įpareigotos LR Sveikatos apsaugos ministerijai kas mėnesį pateikti ataskaitas. R.Mažeikos žodžiais, jo vadovaujama įstaiga per praėjusį mėnesį patyrė 1 milijoną 150 tūkst. Eur išlaidų. Prognozuojama, kad išlaidos už balandį taip pat bus įspūdingos.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia