Šiaulių meras izoliavosi namuose

0
2235

Šiauliuose miesto meras Artūras Visockas nuo pirmadienio dirba iš namų. Miesto galva nusprendė izoliuotis namuose iš užsienio grįžus jo žmonai. Pirmadienį bus trys savaitės, kai sutuoktinė grįžo iš kelionės užsienyje.

Pats meras paklaustas apie situaciją teigė, kad jaučiasi gerai, jokių simptomų nejaučia ir jokio kontakto su sergančiais koronavirusu neturėjo. Meras šiuo metu yra apsistojęs savo sodyboje. Apie ketinimą dirbti iš namų prieš kelias dienas jis buvo paskelbęs ir savo asmeninėje Facebook paskyroje, tik nebuvo užsiminęs, kas tas artimas asmuo, kuris grįžo iš užsienio.

Epidemiologai užsikrėtimą nuo šeimos narių įvardija antrąja banga.

Šiuo metu visi asmenys, nuo kovo 24 dienos sugrįžę iš užsienio valstybių, privalės 14 dienų izoliuotis savivaldybės suteiktose patalpose. Jie laikomi asmenimis, įtariamais, kad serga liga, įrašyta į Pavojingų ir ypač pavojingų ligų sąrašą, ir bus privalomai karantinuojami savivaldybių numatytose patalpose. Privaloma izoliacija ir įtariamiems, kad serga, ligoniams ir asmenims, išvykstantiems iš stacionarinės asmens sveikatos priežiūros įstaigos.

Šiauliečiams visa informacija dėl saviizoliacijos teikiama telefonu 1863.

Palikti komentarą

avatar