Šiaulius supurtė neregėto masto mitingas

0
1540
Mitinguotojų plakatuose - atvira kritika Šiaulių
Įsigyk bilietusKETBILIETAI
Šiandien pačioje bulvaro širdyje rinkosi medžių gynėjai ir visi tie, kurie nėra patenkinti konkrečiais valdžios sprendimais. Mitinguotojų plakatuose buvo žeriama atvira kritika Šiaulių merui Artūrui Visockui. Jo rinkiminė programa buvo vadinama melu.

Šiaulių vicemeras: “visiems neįtiksi”

Mitingas Šiauliuose

Posted by Rūta Janutienė on 2019 m. lapkričio 7 d., ketvirtadienis

“Savivaldybės pareiga – kurti darbo vietas, o ne jas naikinti”, “Miesto gėda – A. Bartulis, o ne Pabalių turgus”, “Mere, ar Jums rūpi žmonės”, “Mere, nepriešinkite šiauliečių. Ačiū” –  tokia pozicija mirgėjo mitinguotojų plakatuose. Šiuo mitingu buvo reiškiamas nepritarimas ne tik medžių kirtimui Šiaulių bulvare, bet ir turgaus privatizavimui, užmojams dėl planuojamų nakvynės namų ir kt. klausimų.
Mitingas prišaukė ir kelis stambius Lietuvos politikus – Seimo narį Naglį Puteikį ir į politiką pasukusią žurnalistę Rūtą Janutienę.
Šiaulių vicemeras Domas Griškevičius mano, kad apie valdžios ir mitinguojančiųjų susikalbėjimą čia negali būti nė kalbos.
“Turint omenyje dalyvių sąrašą akivaizdu, kad jokio susikalbėjimo čia nesiekiama , o su turgaus atstovais, kurie nori kalbėti ir ieškoti sprendimų jau šiandien buvau susitikęs. Antras dalykas, visais klausimais iš esmės sprendimai jau priimti, tad apie ką čia dabar dar “diskutuoti”. Diskutuota juk ne kartą prie kiekvieno klausimo atskirai. O priimant bet kokį sprendimą visada atsiras tokių, kuriems jis netiks”, – mano Šiaulių vicemeras. Jis pats asmeniškai beveik nė karto nepabūgo stoti prieš mitinguotojus, ieškoti dialogo.
Seimo nario Naglio Puteikio aktyvumą Šiauliuose D. Griškevičius linkęs sieti su artėjančiais rinkimais.

Valdžios pozicija mitinguotojams priminė patyčias

Kai kurių Tarybos narių reakciją į kvietimą dalyvauti mitinge medžių gynėjams priminė viešą pasityčiojimą. Tokia nuomonė jiems piršosi paskaičius Šiaulių miesto Tarybos nario Eduardo Bivainio repliką.
“Hm, aišku po to bus proga pasakyti, kad Tarybos nariai neateina, nesusitinka, o tokia smulkmena, kad tą dieną Tarybos posėdis, prieš tai pasitarimas, matyt nesvarbi. Aišku spėju, kad kas nors tikrai nueis miesto gelbėti, kaip praleisi tokią progą, kai ir turgaus klausimai, ir medžių gynėjai bus. P.S. Beje, jei Jūsų ten nebus, vadinasi esat abejingi, nes VISI neabejingi tai tikrai bus”, – replikavo E. Bivainis, sulaukdamas aktyvių šiauliečių ir kitų politikų pasisakymų pliūpsnio.
Šiaulių mero A. Visocko atsakas į E. Bivainio komentarą.
TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar