Skaitytojai skundžiasi. Bendruomenę dergia naminiai paukščiai

0
80

Į redakciją paskambinusi Miežaičių kaimo moteris skundėsi dėl apdergto takelio, kuri veda į bendruomenės namus. „Buvusioje mokykloje gyvena šeima. Jie augina gyvulius ir paukščius, tarp jų ir žąsis. Šios laisvai vaikštinėdamos prikakojo ant šaligatvio. Eidamas gali paslysti ant š..do ir pargriūti. Kaip galima būti tokiems nevalyviems? Juk svečio nenusivesi į tokią betvarkę, juk tai kaimo bendruomenės namai, kurie turi reprezentuoti visą kaimą, o ne vieną netvarkingai gyvenančią šeimą!“, – piktinosi gyventoja.
Redakcijos žurnalistas nuvyko į vietą ir savo akimis įsitikino gyventojos išsakytomis pastabomis dėl netvarkos prie bendruomenės namų. Suprantama, kiekvienas žmogus skirtingai suvokia tvarką ir tvarkingumą, bet į bendruomenės namus vedantis takelis tikrai buvo apdergtas ne tik žąsų. Teritorijoje taip pat mėtėsi ir dirbamos žemės gabalai, gyvulių mėšlo likučiai.
Vietiniai gyventojai įvardijo ir galimą kaltininkę – daugiavaikę motiną Astą Bielskienę. Apie tai paklausta pati moteris pirma bandė išsiaiškinti, kas ją galėjo įskųsti. Vėliau sutiko, kad aplinką aplink bendruomenės namus apdergė šeimos nariai ir paukščiai. „Žinau, kad kaimynas ir vėl mane skundžia. Tiek metų čia gyvenu, o jis nenurimsta. Bet supraskite, su vyru auginame patys kelis vaikus, pagalbos neprašome nė cento, todėl sau auginame gyvulius, paukščius. Pasitaiko, kad jie prikakoja ant tako ir kitur, bet einu su šluota ir nušluoju. Nėra taip, kad palieku visą laiką nešvarumus. Dabar planavau eiti tvarkyti kiemo, bet kol vaikas lauką dirba, norėjau sulaukti ir tada pradėti šluoti. Aišku, kai atvažiuojame vandens iš krano prileisti į bačką gyvuliams nuvežti, traktorius žemių palieka, bet susitvarkau“, – pasakojo A.Bielskienė.
Radviliškio seniūnijos seniūno pavaduotoja V.Balinskienė teigė, kad dėl takelio, vedančio į bendruomenės namus, jai niekas nesiskundė. Valdininkė žadėjo asmeniškai pasikalbėti su gyventoja dėl tvarkos. Tiesa, ji pasidžiaugė, kad daugiavaikė šeima nekelia jokių rimtų problemų nei seniūnijai, nei kaimui, nei bendruomenės nariams.

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments