Soc. darbuotojams skirtos premijos jų dar nepasiekė

0
737
Centro, kaip ir kitų soc. įstaigų, darbuotojams pažadėtų premijų reikės dar palaukti.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija balandžio pabaigoje soc. darbuotojų premijoms skyrė 2,9 mln. eurų premijoms už ypač svarbių užduočių vykdymą ekstremaliosios situacijos ir karantino laikotarpiu. Radviliškio rajonui buvo skirta 59 880 eurų. Deja, nors lėšos įtrauktos į biudžetą gegužės pradžioje, tačiau soc. darbuotojai premijas kol kas mato kaip savo ausis be veidrodžio. Dėl tokios situacijos į redakciją kreipėsi soc. darbuotojas, kuris bijodamas valdžios rūstybės, panoro likti anonimišku.

Ministerijos atstovų nuomone, premijas rekomenduojama mokėti visiems socialinių paslaugų įstaigose dirbantiems darbuotojams, kurie sudėtingu karantino laikotarpiu atlieka ypač svarbų darbą, teikdami gyvybiškai svarbias paslaugas. Tačiau rajono merui ir jo komandai žemiausiose grandies Savivaldybės įstaigų darbuotojų gerbūvis ir paskatinimas ne pirmoje vietoje.

Nors pinigai už kelių remontus taip pat nėra gauti, gatvės ir keliai yra remontuojami “avansu”. Aukštelkų seniūnijoje, kuriai vadovauja mero bendrapartietė Alma Kubilinskienė, buvo išasfaltuotos Gražionių kaimo gatvė ir kelias, vedantis į Kalnelio Gražionių kaimą. Padarytų darbų, kuriuos atliko darbus “Radstos” įmonė, apimtys siekia šimtais tūkstančių eurų, ir nežinia kodėl, bet savivaldybės administracijos atstovai uždegė žalią šviesą.

Tad panašu, kad rajono valdžiai tam tikri verslininkai arčiau širdies nei Radviliškio krašto žmonės, kurie dirba Savivaldybės įstaigose. Beje, meras A.Čepononis, kuris paskelbė kandidatuojantis į Seimą itin aršiai kritikuoja Susisiekimo ministeriją dėl žvyrkelių programos. Tačiau nežinia, dėl kokių priežasčių neskiria savivaldybės biudžeto lėšų premijoms išmokėti, kurios vėliau ateis iš ministerijos. Deja, jo komentaro dėl premijų išmokėjimo soc. darbuotojams nepavyko gauti.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia