Sprendimas dėl apribojimų lankymuisi viešose erdvėse

0
1107
Sprendimas dėl lankymosi viešose vietose

Nors gražus pavasario oras veja žmones į lauką, baimindamiesi koronaviruso plitimo, ekstremalią situaciją kontroliuojantys politikai priėmė sprendimą dėl lankymosi viešose erdvėse kaip parkai, žaidimų aikštelės ir panašiai. Tokių priemonių vakar ėmėsi valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga.

Kasdien užsikrėtusiųjų skaičius didėja ir apie naujus atvejus praneša vis daugiau savivaldybių. Todėl taikomų apribojimų lankymuisi viešose erdvėse ėmėsi ir rajoninio lygmens operacijų centrų vadovai. Ne išimtis ir Radviliškis, kuriame kol kas nėra užfiksuotas užsikrėtimo koronavirusu atvejis. Justinas Pranys, Radviliškio rajono  savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, einantis ir ekstremaliosios situacijos rajone komisijos operacijų vadovo pareigas, informavo, kad šių priemonių privalu laikytis visiems gyventojams Radviliškio rajone.

Gyventojai yra įpareigojami laikytis karantino sąlygų – kitu atveju gresia ne tik administracinė, bet ir baudžiamoji atsakomybė.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia