Muštynės Stiklo gatvėje – liko tik mėlynės ir nei vieno kalto

0
1240
Po vidurnakčio primuštas jaunuolis.

Vakar Radviliškyje apie 8 valandą vakaro policija vyko pagal iškvietimą į Stiklo gatvės 4 numeriu pažymėtą bendrabutį – ten laiptinėje vyko muštynės. PagVaida Š., kurios brolį Dovydą esą spardė trys girti vyrai, iškvietė pareigūnus. Pasak nukentėjusiojo sesers, jai sugrįžus namo iš parduotuvės, ji kartu su dešimties metų dukra išvydo kraupų vaizdą – jos brolis gulėjo ant žemės, kai kiti trys vyrai be atvangos rankomis ir kojomis daužė nelaimėlį. Apginusi nuo užpuolikų artimą žmogų, moteris išsikvietė policiją.

Tiesa, kol atvyko pareigūnai, muštynėse dalyvavę vyrai pasišalino. Bet vieną jų moteris pažino – pasirodo, dažnai į barą ateinantį vyrą pažįsta barmene dirbanti Vaida. Užpuolimu apkaltintas Gediminas M. neigia ką nors užpuolęs. Maža to, jis jaučiasi auka. Anot vyro, būtent jį užpuolė nepažįstamas asmuo. Ką veikė su dar dviem draugais Stiklo gatvės bendrabutyje, Gediminas nekomentavo. Bet jis neneigia, kad jis ir jo draugai buvo išgėrę.

Vakar dienos policijos suvestinėse nėra jokios informacijos apie galimus teisės pažeidimus, nors Vaida tvirtina, kad pareigūnai buvo ir apklausė kaimynus. Tiesa, sumuštajam pareigūnai, pasak Vaidos, nustatė daugiau nei tris promiles girtumo. O trims iš įvykio vietos pasišalinusiems asmenims, įskaitant ir Gediminą M., kol kas nieko nebuvo padaryta. Nors sesuo tikina, kad prašys brolį rašyti pareiškimą, auka besijaučiantis Gediminas M. tokią galimybę dar tik svarsto – jis norėtų viską išspręsti taikiai, be pareigūnų įsikišimo.

Palikti komentarą

avatar