Grėsmės akivaizdoje meras puikuojasi, tęsdamas politinę reklamą

0
2810
Merui krizė tampa viešųjų ryšių akcija - jis nori sveikas ir gyvas patekti į Seimą.
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Savo asmeninėje Facebook paskyroje kone dvidešimt metų Radviliškio rajonui vadovaujantis Antanas Čepononis išreiškė nuogąstavimą dėl esamos padėties rajone. Nors bandydamas raminti rajono gyventojus, meras nei žodžiu ilgame poste nepanaudojo tikslių skaičių. Bet ilga kalba daugiau yra kaip politinė reklama, nei nuoširdus noras padėti rajono gyventojams.

Minėdamas geru žodžiu visus medikus, rajono vadovas neatskleidė, kaip yra aprūpintas Radviliškio ligoninės personalas. Kodėl svarbiausias rajono žmogus nesako, kad ligoninė turi tik 6 dirbtinio ventiliavimo aparatus? Nįvardijamos ir kitos turimos apsaugos priemonės, neminimas jų poreikis.

Taip pat politikas nenurodė, kaip konkrečiai bus padedama smulkiam ir vidutiniam verslui -jis tik paprašė patarimų nesakydamas, ar tikrai bus atsižvelgiama į patarimus ir pasiūlymus. Paskelbęs, kad kels savo kandidatūrą į Seimą, A. Čepononis ir jo vadovaujamo partijos skyriaus nariai pristigo idėjų padėti rajonui. Vienintelis jo dabartinis susirūpinimas koronaviruso grėsmės akivaizdoje, panašu, kad paties asmeninė sveikata – politikas dar sveikas ir gyvas katapultuotųsi į Lietuvos Respublikos Seimą. Mero baimė pagrįsta, nes jis patenka į rizikos grupę – praėjusį lapkritį A.Čepononis šventė 60 metų jubiliejų.

Rūpinimasis rajono senjorais, kurių Radviliškio rajone daugiau nei 5 tūkstančiai, taip pat atrodo tik apsimestinis. Rajono meras tvirtina, kad senjorais gali pasirūpinti artimieji, nors kaip tai bus daroma be rizikos juos užkrėsti, jis nenurodo. Maža to, politikas įvardina ir socialinius darbuotojus, nors Socialinių paslaugų centrui liepta teikti paslaugas nuotoliniu būdu. Be to, nėra įvardinta, kaip bus apsaugoti centro darbuotojai, kurie turėtų padėti senjorams.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar