Stogo dangos pasirinkimas: kuri yra geriausia?

0
944

Renkantis stogo dangą reikia kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kadangi kiekviena charakteristika gali nulemti – ar rasite tai, kas tinka Jums ir Jūsų būstui. Žinoma, dėl smulkmenų visada geriausia yra tartis su specialistais, kadangi jų patirtis – neįkainojama, o žinios gali padėti rasti tokią dangą, kuri tobulai tiks Jūsų būstui.

Tiesa, reikia ne tik rasti tinkamą dangą, tačiau taip pat ir palikti jos montavimo darbus specialistams. Ypač vertinami yra https://www.bmigroup.com/lt, kurie ne tik montuoja, tačiau ir teikia nemokamus patarimus renkantis dangą.

Čerpių danga

Ieškantiems patrauklumo ir geros kainos – čerpės vienareikšmiškai yra geriausias pasirinkimas. Jų stilių gausa – labai plati, o kokybė – tarnaus daugiau nei 100 metų. Svarbiausia rinktis sertifikuotus gaminius, kurie yra gaminami iš geriausios kokybės medžiagų ir remiantis inovatyviomis technologijomis. 

Čerpės gali būti:

  • Keramikinės čerpės.
  • Bituminės čerpės.
  • Betoninės čerpės.

Daugeliui žmonių patinka ir tai, kad čerpės nereikalauja daug priežiūros. Jas nuvalyti galima su didele vandens srove ir pašalinus samanas bei kitus nešvarumus net ir po 30 metų – jos vis dar atrodys kaip naujos.

Skardinis stogas

Bene pati pigiausia alternatyva yra skardinis stogas. Tačiau kartu su maža kaina atsiranda ir labai daug minusų, kurie trukdo ramiam gyvenimui. Tai ir neskoningai atrodanti danga, taip pat, girdimas lietus, galiausiai, vėjas, kuris judina tokio tipo stogo dangą. Žinoma, ji kainuoja pigiau, tačiau ir tarnauja trumpai, tad investicija – tiesiog neatsiperka.

Šiferinė danga

Galiausiai, galima ir šiferinė danga. Džiugina, kad daug stilių variacijų ir kaina – nėra labai didelė. Visgi, tokia danga netarnaus labai daug metų. O kai reikia meistrui mokėti ne tik už priemones, tačiau ir darbą, norisi, kad kartą sutvarkytas stogas – daugiau nebereikalautų sau dėmesio.

Nereikia bijoti klausti, reikia kuo daugiau domėtis. Galiausiai, juk kinta technologijos, tad natūralu, kad kinta ir danga, kuri siūloma rinkoje. O rinktis inovacijas dažniausiai apsimoka labiausiai, kadangi jos, tikėtina, kad bus geriausios kokybės.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia