Sukilo tėvai: Seimo prašo išmokos už negautą nemokamą vaikų maitinimą

0
880

Karantine esantys mokiniai neturėtų jausti skriaudos dėl negauto nemokamo maitinimo. Tuo įsitikinusi Renata Vitkutė. Šią savaitę ji kreipėsi į Seimą, prašydama, spręsti šią situaciją, tėvams išmokant pinigines išmokas.

“Trūksta žodžių, kad ir kas nutiktu nusipelniau gyventi ir jaustis ORIAI.
Prašome papildyti LR Socialinės paramos mokiniams įstatymo 12 straipsnio 4 dalį, kad galima taikyti išimtį. Kai yra paskelbiamas visuotinis karantinas gali būti išmokami pinigai, socialiai remtinoms šeimoms, skirti mokinių maitinimui. Tai būtina padaryti šiandiena ar artimiausiu metu. Gerbiamos šeimos, mamos, kurios sutiktų pasirašyti, pavardė, vardas, adresas, telefonas, el. paštas ir šiandien tais el paštais išsiųsti, žemiau nurodytais.
Nepatingėkit, darykite savo vaikų vaikams, jei tik tai pasiteisins. Būkime aktyvus, tai pats tobuliausios laikas čia ir dabar, ačiū.

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS SOCIALINĖS PARAMOS MOKINIAMS ĮSTATYMO PAPILDYMO
2020-03-24

Į Jus kreipiasi šeimos, kurios augina vaikus. Prašome papildyti LR Socialinės paramos mokiniams įstatymo 12 straipsnio 4 dalį, kad galima taikyti išimtį. Kai yra paskelbiamas visuotinis karantinas gali būti išmokami pinigai”, – rašte Seimo nariams siūlo R. Vitkutė.

R. Vitkutės teigimu, jai pavyko surinkti 181 balsą. Šis prašymas buvo pristatytas į Seimą.

“Nemokamas maitinimas vyksta, čia ne ministerijos darbas. Yra savivaldybių, kurios tai jau daro. Nes pinigai ministerijos yra skirti būtent savivaldybėms”, – pastebėjimai viešai išreiškė Seimo narės Robertas Šarknickas.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia