Tvarkomas kelias į seniūno mamos namus

0
1170
"Limegos" greideris darbuojasi prie seniūno artimųjų namų.

Nespėjo Radviliškio rajono savivaldybė pranešti apie 1,7 milijono eurų kelių tvarkymui, kai pasirodė greideris Aronijų gatvėje. Anot Radviliškio miesto Ernesto Mončausko, šios gatvės gale gyvenamąjį namą statosi jo mama.

Tvarkoma Aronijų gatvė Radviliškio mieste.

Vietoje sutiktas įmonės „Limega“ atstovas, kuris neprisistatė, tačiau teigė esantis vienas įmonės vadovų, teigė, kad užsakymas priimtas iš privataus asmens. Reikia pastebėti, kad užsakovo namas yra bent 200 metrų arčiau nei seniūno mamos, todėl kyla pagrįstų abejonių dėl užsakymo tikslingumo. Be to, gatvė yra vietinės reikšmės ir jos tvarkymas priklauso seniūnijai.

Kiek kainuos darbai, paslaptingasis vyras atskleisti nenorėjo. Tačiau teigė, kad skaldos, kuri buvo atvežta dviem sunkiasvoriais sunkvežimiais, ir skaldos išlyginimas nekainuos daugiau nei 1000 eurų.

Pabaigai reikia pažymėti, kad seniūno bendrapartietės J.Margaitienės vadovaujama Radviliškio rajono savivaldybės administracija pasirašė sutartį su „Limega“ už 285 tūkstančius eurų dėl pėsčiųjų ir dviračių tako įrengimo Gedimino gatvėje. Taip pat ši įmonė prižiūri Radviliškio apylinkių seniūnijos kelius už 261 tūkstantį eurų. Be to, už gerokai mažesnes sumas „Limega“ greideriuoja dar kelių kitų Radviliškio rajono seniūnijų kelius.

Iš seniūno E.Mončausko komentaro dar negauta. Taip pat nepavyko susisiekti su individualaus namo savininkais ir nebuvo galima išsiaiškinti, ar tikrai jie pasamdė „Limega“ įmonę sutvarkyti dalį kelio.

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments