Šiauliai su jumoru žiūri į Covid-19 viruso epidemiją

0
1771
Netoli Frenkelio stovintis paminklas su medicinine kauke.

Šiauliai stebina – pavojinga užkrečiama liga neprivertė šiauliečių pulti į depresiją. Nors medicininių kaukių trūksta ne tik medikams, bet ir eiliniams žmonėms, bet mieste esantys paminklai nežinomų geradarių dėka buvo uždegti taip trūkstamomis kaukėmis. Apie tai žinia pasirodė Facebook. Lina Brenda savo paskyroje, kad TV3 žiniose dirbantis Egidijus pasiūlė idėją, kurią įgyvendino Šiaulių kultūros centras.

Beje, prieš pat epidemiją kontraversiškai nuskambėjo ir Šiaulių miesto mero Artūro Visocko pasisakymas apie viruso norą gyventi. Atsitiktinumas, bet netrukus po pasisakymo būtent Šiauliuose buvo patvirtintas pirmasis užsikrėtimo Covid -19 virusu atvejis. Taip pat sutapimas, tačiau pirmoji užsikrėtusi šiaulietė jau yra visiškai pagijusi.

Papildyta Šiaulių kultūros centro komentaru:

“Perskaitėme Jūsų pateiktą informaciją, tačiau norėčiau patikslinti, kad Jūs neteisingai supratote mūsų siunčiamą žinutę.

Šia akcija siekta atkreipti visuomenės dėmesį ir paskatinti būti socialiai atsakingiems, rūpintis savo ir aplinkinių sveikata. Skulptūros – tik metaforinis simbolis, kuriuo pasinaudojome minčiai išreikšti. Kaukės skulptūroms kurtos ir siūtos pačių Šiaulių kultūros centro darbuotojų rankomis, jos tik iliustruoja tikrąsias medicinines kaukes.

Akcijos tikslas – kad kuo daugiau žmonių suvoktų saugojimosi prasmę ir reikšmę, kad kuo daugiau žmonių taptų socialiai atsakingesni. Labai prašytume Jūsų prisijungti prie akcijos sklaidos ir viešinti neiškraipytą, o tikslią žinutę. Tokiu būdu bus pasiekiami visuomenės nariai ir greičiau pasiekiamas bendras tikslas – sėkmingai pabaigta kova su koronavirusu.”

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia