Radviliškio rajone antras atvejis, bet valdžia prabilo tik po spaudimo

0
2478
Antras atvejis Radviliškyje, apie kurį valdžia arba nežino, arba bando nuslėpti.

Neseniai nacionalinėje žiniasklaidoje buvo aprašytas 60 – mečio ūkininko iš Raudondvario, Pakalniškių seniūnijoje, užsikrėtimo atvejis. Tačiau tai nėra vienintelis Radviliškio rajone užsikrėtęs asmuo. Kovo 24 dieną buvo nustatytas dar vienas žmogus. Manoma, kad tai yra vadybininkas iš įmonės, kuri ūkininkams organizavo kelionę į Meksiką. Jo kolegos iš darbovietės patvirtino, kad vyrui būdingi į gripą ar net Covid-19 simptominiai požymiai. Susisiekus su juo asmeniškai, grūdus superkančios ir ūkininkams trąšas parduodančios įmonės darbuotojas griežtai paneigė, bet nebuvo labai kalbus ir iš karto išjungė telefoną.

Pasak savivaldybės šaltinių, Radviliškio rajono ekstremalių situacijų komisija kol kas neturi jokios oficialios informacijos apie antrąjį atvejį, nors apie tai pranešama Oficialiosios statistikos puslapyje. Beje, anot vietos gyventojų, Šeduvoje, kur yra įmonės grūdų elevatorius, į namus nebegrįžta Justinas Pranys. Su juo susisiekti nepavyko, todėl nėra aišku, kur šiuo metu gyvena Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas su šeima, kurioje yra ir du mažamečiai vaikai.

Papildyta:

Savivaldybės Facebook paskyroje meras Antanas Čepononis pranešė apie antrą atvejį tik po to, kai buvo kreiptasi į valdžios atstovus.

Palikti komentarą

avatar