-2 C
Radviliškis
Sekmadienis, 5 gruodžio, 2021
Dovanos
Pradžia Aktualijos Sulaikytas Arūną Berniką mirtinai suvažinėjęs asmuo

Sulaikytas Arūną Berniką mirtinai suvažinėjęs asmuo

0
3203
Tik įsikišus pareigūnams iš Šiaulių AVPK, mirtinai partrenktojo pėsčiojo tyrimas pajudėjo iš vietos.

Šiandien rytą Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato sunkių nusikaltimų tyrimo pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė radviliškietį, kuris įtariama mirtinai sužalojo 50 metų radviliškietį Arūną Berniką. Redakcijos duomenimis, tai 29 metų Dovydas U. iš Radviliškio. Pavardės kol kas negalima atskleisti, kol neįvyko teismo posėdis dėl jo suėmimo. Avarija įvyko prieš savaitę netoli Eibariškių parko Radviliškio mieste.

A. Bernikas dėl patirtų traumų buvo gydomas Respublikinės Šiaulių ligoninės kardiologijos reanimacijos skyriuje. Jam nustatytas 1,95 prom. girtumas. Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai nedelsdami ėmėsi bėglio paieškos, tačiau ji buvo nesėkminga, kadangi nei liudytojas, nei miesto vaizdo kameros automobilio valstybinio numerio neužfiksavo.

Vėliau tyrimą perėmė Sunkių nusikaltimų tyrimo pareigūnai iš Šiaulių AVPK. Kriminalistai peržiūrėjo įrašus ir sulygino su turimais duomenimis bazėse ir nustatė radviliškietį, kuris įtariamas nusikaltimu. Be to, pareigūnai rado ir automobilį, kuriuo buvo parblokštas dabar jau žuvusysis A.Bernikas. Automobilis buvo garaže ir paruoštas tvarkymui.

4 5 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x