Tarp mero rėmėjų ir bendrapartiečiai, ir pavaldiniai, ir Savivaldybių įmonių vadovai

0
339
Vieni didžiausių Radviliškio rajono savivaldybės mero finansinių rėmėjų - Radviliškio rajono savivaldybės administracijoje dirbantys Eligijus Steponavičius su žmona Judita paaukojo po 1 650 eurų šioje politinėje kompanijoje.
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, kandidatą į Seimo narius Antaną Čepononį tūkstantinėmis sumomis rėmė keli asmenys. Tarp jų konservatorių partijos nariai, savivaldybės administracijos darbuotojai, ir net Savivaldybės įstaigos direktorius.

Po tūkstantį eurų paaukojo bendrovės „Termosrovė“ direktorius Darius Jurėnas ir jo sutuoktinė Erika. D.Jurėnas praeitoje kadencijoje buvo Radviliškio rajono savivaldybės narys. Taip pat tūkstantį eurų į mero rinkiminę sąskaitą sumokėjo Ričardas Vaitekaitis.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos, informacinių technologijų ir komunikacijos skyriaus vedėjas Eligijus Steponavičius A.Čepononiui skyrė dar daugiau – net 1650 eurų. Lygiai tiek pat paaukojo ir Judita Steponavičienė, jo žmona, kuri dirba toje pačioje administracijoje Švietimo, kultūros ir sporto skyriuje vyr. specialiste. 

Radviliškio rajono savivaldybės įmonės „Radviliškio autobusų parkas“ direktorius Vladas Milkonas paaukojo 1 000 eurų. Beje, jis taip pat yra ir privačios bendrovės “Emtra” direktorius, o ši įmonė sudarė su savivaldybe koncesijos sutartį dėl keleivių vežimo rajono ribose.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar