V.Simelis: mano pozicija nesikeičia – politinio pasitikėjimo tarnautojai turi atsistatydinti

0
1840

Naujasis rajono meras Vytautas Simelis stengiasi būti atviras su visuomene – šiandien surengė dar vieną spaudos konferenciją. Jos metu jis atsakinėjo į įvairių žiniasklaidos atstovų pateiktus klausimus. Nepatogių sulaukta iš vienintelio – savivaldybės rupuru ilgus metu vadinto leidinio.

Pluša iš peties

Meras neslėpė, kad noras surengti konferenciją paskatino sulaukti klausimai iš šalies apie tai, ką jis jau spėjo nuveikti. Akyli rajono gyventojai, užsukę į savivaldybės puslapį ir susipažinę su V.Simelio darbotvarke galėjo nesunkiai suprasti, kad jo kasdienė darbo diena itin aktyvi – gausybė susitikimų su projektų rangovais ar biudžetinių įstaigų vadovais. Neretai V.Simelio darbo diena, kaip štai šiandien, antradienį, baigėsi ne anksčiau nei 20 valandą vakaro.

„Darbas prasidėjo su šilumos tinklų vadovais, aptarėme šiluminės trasos rekonstrukcijos projektą. Aptartas ir šilumos kainos pokytis, kuris, ko gero, bus teikiamas kitame tarybos posėdyje“, – teigė V.Simelis. Taip pat jis aktyviai domėjosi ir kitais šiuo metu labai aktualiais klausimais – švietimo problematika, vakcinavimu, asfaltavimo projektų eiga ir kt. Žiniasklaidos atstovų nuotolinėje konferencijoje buvo gausu, kiekvienas iš jų nešykštėjo klausimų. Savaitraščio „Visuomenės balso“ žurnalistas klausė mero kaip jam sekasi derybos dėl mero pareigybės, ar nėra svarstymų šią pareigybę apskritai naikinti.

„Valdančioji dauguma tebėra tokia, kokia buvo, bet ji palengva persigrupuoja. Nemanau, kad ji yra stabili“, – vertino meras. Jis neslėpė, kad savo poziciją dėl valdančiosios daugumos praėjusią savaitę pristatė konservatorių frakcijos nariams.

„Mano pozicija nesikeičia – žmonės esantys politinio pasitikėjimo postuose turi atsistatydinti. Pagal Vietos savivaldos įstatymą, pasikeitus merams, naujasis meras teikia tiek administracijos direktorės, tiek pavaduotojo, tiek vicemero kandidatūras“, – pabrėžė V.Simelis.

Savivaldybės ruporu vadinamo leidinio atstovas bandė priminti bene vienintelę garsiai nuskambėjusią mero nuodėmę – jo vairavimą esant girtam, klausė ar dabar turi tokių problemų. V.Simelis atsakė ir šį klausimą.

„Manau, kad tokie klausimai labai tendencingi. Tos problemos (dėl alkoholio) neturėjau ir neturiu“, – teigė V.Simelis. Jis neslėpė nuomonės, kad šio leidinio klausimai skamba labai įžeidžiančiai.

Įprastinė mero V.Simelio darbo diena – gausybė suplanuotų darbo diena.
O taip atrodė eilinė buvusio rajono mero A.Čepononio visa darbo diena.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia