Partrenktas dviratininkas ne juokais įsiuto – po avarijos apspardė automobilį

0
1524
Dviratininkas buvo sužalotas, bet dėl spontaniško veiksmo teks pačiam atlyginti po avarijos padarytą žalą. Policijos nuotrauka.

Penktadienį, netoli „Lietuvos pašto“ Radviliškio skyriaus, esančio Dariaus ir Girėno gatvėje, neišvengta nemalonaus incidento tarp dviratininko ir vairuotojos. Eismo įvykyje nukentėjo dviratininkas, tačiau jis supykęs apspardė automobilį VW Passat. Todėl buvo iškviesti Radviliškio rajono komisariato policijos pareigūnai. Šiems teko aiškintis staiga įsiplieskusio konflikto priežastis.

Vairuotoja pareigūnams sakė, kad norėjo išlipti iš automobilio, tačiau nusprendė palaukti, kol pravažiuos kitas vairuotojas, tad durelių plačiau nedarė. Bet tuo metu į šiek tiek pravertas Passat’o dureles atsitrenkė pro šalį važiavęs dviratininkas ir nugriuvo ant žemės. Pasirodo, kad dviratės priemonės savininkas nedėvėjo šviesą atspindinčios geltonos liemenės, tad jo ir nepastebėjo besirengusi išlipti vairuotoja.

Į įvykio vietą atvykę medikai dviratininkui diagnozavo alkūnės raiščių patempimą. Avarijoje nukentėjęs vyras apimtas pykčio priepuolio apspardė moters automobilio dureles. Spyriai buvo tokie stiprūs, jog durelės buvo sulankstytos. Konfliktas peraugo į didesnius nemalonumus, nes vairuotoja pareikalavo atlyginti materialinius nuostolius ir paprašė pareigūnų nubausti jos turtą apgadinusį dviratininką.

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments