Linkaičių kaime smurto protrūkis prieš nepilnamečius: patėvio seseriai nepatiko plaukų spalva

0
1558
Linkaičiuose patėvio sesuo mušė ir mergaitę, ir jos brolį. Nuotrauka asociatyvi, nes siekiama nepakenkti sumuštiems vaikams.

Šeštadienio popietę viename socialinių būstų Linkaičių kaime buvo sumušti du nepilnamečiai. Vaikų mamos Reginos (vardas pakeistas ir redakcijai žinomas) akivaizdoje į svečius atvykusi patėvio sesuo pradėjo smurtauti prieš dvylikos metų mergaitę. Esą jai nepatiko plaukų spalva, kuria nukentėjusioji nusidažė. Dvejais metais jaunesnis brolis, anot liudininkų, gavo kumščiu į veidą, nes užstojo seserį. Tuo metu patėvis, sako šeimai artimas asmuo, tik juokėsi ir neginė savo žmonos vaikų.

Atvykę medikai apžiūrėjo sumuštus vaikus, tačiau į ligoninę nevežė. Mama su vaikais po įvykio policijai parašė pareiškimą. Radviliškio rajono policijos komisariatas pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukelto fizinio skausmo. Įtariamoji, praneša pareigūnai, dar nėra sulaikyta ar apklausta. Su vaikus mušusia moterimi ir patėviu susisiekti nepavyko, tad nėra žinomi jų motyvai, kodėl vienas smurtavo, kol kitas žiūrėjo ir nesustabdė savo sesers smurto protrūkio.

 

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments