Valdyti Radviliškį nori jau penki kandidatai

0
3948
Tarp daugiausiai balų gavusių dviejų pretendentų yra ir dabartinė miesto seniūno pavaduotoja V.Dževečkienė. Ką pasirinks E.Ivanauskytė, paaiškės artimiausiu metu po pokalbio su pretendentais.

Iš seniūno posto pasitraukus Ernestui Mončauskui, į Radviliškio miesto seniūno vietą jau pretenduoja penki kandidatai. Dokumentų pateikimo terminas šiam postui užimti dar nesibaigė, tad kandidatų skaičius dar gali išaugti.

Apie kandidatų skaičių patvirtino Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja Žaneta Buniuvienė. Vieni iš realiausių pretendentų užimti minėtą postą -buvusios administracijos direktorės, konservatorės Jolantos Margaitienė sesuo Vigilija Dževečkienė, Radviliškio miesto seniūno pavaduotoja, šiuo metu laikinai einanti seniūno pareigas ir rajono savivaldybės tarybos narys Justinas Pranys.

Dar viešai norą kandidatuoti išsakė ir Lina Laužadienė, buvusi policijos pareigūnė, kuri nesėkmingai kandidatavo į rajono savivaldybės tarybą su E. Mončausko vedamu sąrašu per praėjusius savivaldos rinkimus.

Visi paminėti kandidatai apie galimybę išbandyti jėgas konkurse kalbėjo labai aptakiai – tikino vis dar svarstantys apie dokumentų pateikimą. Viešojo valdymo agentūra, kuri organizuoja konkursą, neatskleidė kandidatų pavardžių. Jų nežino ir Radviliškio rajono savivaldybės administracijos atstovai.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia