Valentino diena: 5 būdai švęsti įdomiai ir netradiciškai

0
512
Valentino diena gali būti įsimintina Jūsų antrai pusei likusiam gyvenimui, jei tik į šią šventę nežiūrėsite pro pirštus.
Dovanos

Nors sutinkame, kad savo antrąją pusę reikia mylėti kasdien, Valentino diena yra dar viena puiki proga šiek tiek paįvairinti jūsų bendrą gyvenimą ar draugystę. Dar nežinote kaip švęsite? Ne problema –  tiesiog pasistenkite šįsyk būti originalūs.

Atkurkite savo pirmąjį pasimatymą

Ar prisimenate tą dieną, kai dviese susitikote pirmąjį kartą? Net jeigu tai buvo gana tradicinis pasimatymas kavinėje ar restorane, jums tai – ypatingi prisiminimai ir vietos. Pabandykite viską atkurti kaip įmanoma tiksliau. Kuo detaliau atkursite savo pirmąjį pasimatymą, tuo bus įdomiau ir romantiškiau. Keliauti laiku vis dar neįmanoma, tačiau keliauti prisiminimais gali būti be galo smagu, ypač jeigu tie prisiminimai yra malonūs ir romantiški. Tokia Valentino diena tikrai atgaivins tą romantišką kibirkštį, kuri buvo pirmąją jūsų susitikimo dieną.

Sužadėtuvių idėja

Ši Valentino diena gali būti įsimintina visam gyvenimui, jei nuspręsite pasipiršti. Neturite nei idėjos, nei sužadėtuvių žiedo? Tai – tikrai ne problema. Svarbiausia, kad yra nuotaka. Jums tereikia užsukti į „Opalą“. Sužadėtuvių žiedai čia – kiekvieno kišenei ir skoniui. Šio juvelyrikos salono darbuotojos išklausys Jūsų lūkesčius ir padės apsispręsti ar net realizuoti pasipiršimo idėją.

Praktiškos dovanos

Itališki makaronai – mikrobangų krosnelėje. Kodėl gi ne? Staigmena gali tapti ne tik pats patiekalas, bet ir mikrobangų krosnelė. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g. 3 veikiančioje parduotuvėje „Techasas“ galima rasti ne tik raudonos spalvos kokybišką mikrobangų krosnelę, bet ir kitų praktiškų ar tiesiog smagių dovanų – raudonus virtualios realybės akinius, paspirtuką, dulkių siurblį ar kavos aparatą. Be to, visada galima rinktis ir Techaso dovanų kuponą.

Šią Valentino dieną tinka net ir lauko pramogos

Ar esate Valentino dieną šventę lauke? Šiemet žiema yra kaip niekad šilta, tad tai galima išnaudoti. Vienas iš variantų – pasivažinėjimas dviračiais. Be abejo, šį sportą reikia mėgti, taip pat reikėtų pasirinkti ne per sudėtingą, tačiau romantišką maršrutą miške, šalia ežero, upės ar pan. Arba tiesiog pikniką šalia laužo. Prieš leidžiantis į pramogas, savo mylimąją galima nustebinti nauja šilta kepure ar raudonu kostiumėliu iš „Gausos“, veikiančios Baisogaloje. (Prekes galima užsakyti ir elektroniniu būdu).

Tradicinis pasirinkimas

Jei vistik norite likti tradiciškas, nustebinti mums brangų žmogų mielomis ar gardžiomis dovanomis įmanoma, apsilankius vos vienoje vietoje. Skamba neįtikimai? Tiesiog apsilankykite „Opale“. Ši vieta jau tarpduryje kvepia šokoladu, arbata, kava, šviežiai džiovintais vaisiais ir kitais gardėsiais. Specialiai Meilės dienai visada tiks „Rūtos“ saldėsiai.

Įdomu

Nors įsimylėjėlių šventei lietuviai skiria mažiau pinigų, Vakarų valstybėse vyraujančios pirkimo tendencijos neaplenkia ir mūsų valstybės. Tarp populiariausių pirkinių – gėlės, papuošalai, saldumynai ir prezervatyvai.

Ankstesnis straipsnisSaulius Juškevičius. Apie kovidą, karą, perversmą ir Naujus Metus
Kitas straipsnisVyras mirė greitosios pagalbos automobilyje

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia