Vienišo kaimyno pasigedo tik užuodę negerą kvapą iš buto

0
7501
Pirmadienį Rėkyvoje, savo namuose rastas Viktoro Levicko kūnas.

Šiandien Rėkyvoje savo namuose rastas 68-erių metų Viktoro Levicko kūnas. Vyras ilgus metus gyveno vienas, jo niekas nelankė. Nepaisant to, rėkyviškiai viliasi, kad ši žinia pasieks jo artimuosius ir vyras bus palaidotas oriai.

Kada V. Levicko gyvybė užgeso, tiksliai nėra žinoma. Kaimynai šiandien iš jo buto užuodė sklindantį nemalonų kvapą, nežinodami ką daryti pirma susisiekė su Rėkyvos bendruomenės pirmininke Nijole Malakauskiene. Ji apie įvykį informavo Bendrąjį pagalbos centrą. Atvykusios tarnybos bute rado pradėjusį irti vyro kūną. Rėkyviškai neturi jokių V. Levicko artimųjų kontaktų, tad būtų labai dėkingi, jei jie atsilieptų ir susisiektų su policijos pareigūnais.

Gerbiamieji, padėkite surasti ką nors iš Viktoro Levicko artimųjų. Jis gyveno Rėkyvoje, Energetikų g. Kiek yra žinoma, buvusi žmona gyvena Šiauliuose, o dukra lyg ir Vokietijoje”, – socialinėje erdvėje prašo Rėkyvos bendruomenės pirmininkė Nijolė Malakauskienė.

Rėkyviškiai V. Levicką prisimena kaip puikų šachmatų ir šaškių žaidėją. Vienu metu su moterimis jis bandė groti ir dainuoti, tačiau viską galiausiai nustelbė alkoholis.

Palikti komentarą

avatar