Vilkiko avarija: apvirtus vilkikui šalikelėje pabiro kepiniai

0
2086
Vilkiko vairuotojas teigė, kad avarija įvyko ne dėl jo kaltės.
Dovanos

Sekmadienį, apie vidurdienį, kelyje Šeduva-Kėdainiai ties Vėriškių sankryža nuo kelio nuvažiavo ir apvirto 62-ejų metų joniškiečio Vlado vairuojamas vilkikas. Į įvykio vietą skubėjo ne tik policijos pareigūnai, bet ir ugniagesiai.

Vežė kepinius

Sekmadienio rytą Vlado vairuojamas vilkikas pajudėjo iš jo darbovietės – įmonės „Joniškio duona“. Jis vėžė į Kėdainiuose veikiančią „Norfos bazę“ 600 dėžių įvairių kepinių.

Deja, kėdainiškiai sekmadienį šviežių kepinių greičiausiai nesulauks, nes Vladas pusiaukelėje neišvengė avarijos – nulėkė nuo važiuojamosios kelio dalies ties Vėriškių sankryža ir vertėsi. Po avarijos vilkikas liko gulėti ant šono, duona, bandelės ir kiti duonos kepiniai išsibarstė šalikelėje. Iškart susisiekta su Bendruoju pagalbos centru. Į nelaimės vietą atskubėjo policininkai ir ugniagesiai gelbėtojai iš Radviliškio.

Įvykio aplinkybes avarijos vietoje sutiko papasakoti pats vairuotojas. Jis tvirtina, kad avarija įvyko sutrikus vilkiko degimui. „Nutrūkus degimui staiga užsirakino vairas. Jis tapo nepajudinamas. Laimė, kad tuo metu priešpriešinėje eismo juostoje nebuvo jokių automobilių ir viskas baigėsi su menkiausiomis pasekmėmis“, – džiaugėsi vairuotojas.

Vairuotojas vežė 600 dėžių su įvairiais kepiniais.

Laimės kūdikis

Vairuotojas tikras laimės kūdikis – jam medikų pagalbos neprireikė, nes nepatyrė jokių sužalojimų. Kaip teigė pats Vladas, avarijos metu jis segėjo saugos diržą. Vilkikas techniškai tvarkingas – jo techninė apžiūra baigia galioti rugsėjo pabaigoje. Duonos kepinius vežęs vyras tikina, kad po avarijos iš krovininio automobilio kabinos sugebėjo išlipti pats.

Ugniagesiams ir policijai išvykus Vladas liko šalia vilkiko krauti kepinių ir laukti atvykstančių kolegų. Kiek Vladui žinoma, vilkikas yra draustas, tad jam greičiausiai patirtų nuostolių atlyginti neteks. Vairuotojas prognozuoja, kad žala nebus labai didelė.

„Gerai, kad lietus nepliaupia, nors kepiniai nenukentėjo“, – pastebėjo Vladas. Dežės su kepiniais eismo įvykio vietoje jam padėjo sutvarkyti ugniagesiai gelbėtojai.

Pirma nelaimė per ilgus vairavimo metus

Į įvykio vietą atvykę policijos pareigūnai patikrino vairuotojo blaivumą – alkoholio matuoklis parodė nulius. Vėliau Vladas pasakojo, kad per 44 metus vairuotojo stažo metus nėra padaręs nė vienos avarijos. “Teises turiu nuo 18 metų ir nieko panašaus dar nėra buvę mano gyvenime. Nežinau, kuo būtų pasibaigę, jei iš priešais būtų kas nors važiavęs. Bet tokios nelaimės dar nebuvo”, – vis dar emocijų ištiktas pasakojo vyras. Jis vairuotoju dirba ilgus metus, prieš įsidarbindamas “Joniškio duonos” įmonėje dirbo Šiauliuose.

Ankstesnis straipsnisĮ sūnus tinkančiam sugyventiniui dūrė peiliu
Kitas straipsnisAprangą kariams siūs šalies gamintojai: sutarčių vertė – 17 mln. eurų

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia