Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis į Radviliškio kapines nemokamai veš daugiau autobusų

0
822
Per Vėlines į kapines veš daugiau Emtros autobusų.

Atsižvelgdamas į sumažėjusius keleivių srautus per mokinių rudens atostogas bei padidėjusius keleivių srautus Visų Šventųjų, Vėlinių ir gretimomis dienomis, Radviliškio rajono meras Kazimieras Račkauskis nusprendė pakeisti vietinio (priemiestinio ir miesto) susisiekimo autobusų maršrutų tvarkaraštį.

Mero sprendimu, lapkričio 1 ir 2 dienomis (trečiadienį ir ketvirtadienį) miesto maršrutu Radviliškio AS–Kapinės per A. Povyliaus, Vaižganto gatves, centrą ir atgal važiuos papildomi autobusų reisai, kad žmonėms būtų lengviau pasiekti kapines.

Spalio 31 dieną (antradienį) miesto maršrutais Kutiškiai–Linkaičiai per Vaižganto, A. Povyliaus, Maironio g. ir Radviliškio AS–Kapinės per A. Povyliaus, Vaižganto g., centrą autobusai kursuos įprastu ne mokslo metų dienų antradienio grafiku.

Lapkričio 4 dieną (šeštadienį) miesto maršrutu Radviliškio AS–Kapinės per A. Povyliaus, Vaižganto g., centrą autobusai važiuos įprastu šeštadienio grafiku.

Primename, kad visos kelionės vietinio (priemiestinio ir miesto) maršrutų autobusais yra nemokamos, todėl gyventojai kviečiami esant galimybes į kapines važiuoti autobusais.

Per mokinių rudens atostogas – nuo spalio 30 iki lapkričio 3 dienos – bus stabdomi vietinio (priemiestinio ir miesto) susisiekimo autobusų maršrutai, vykdomi mokslo metų dienomis. Šiomis dienomis autobusai kursuos ne mokslo metų dienų tvarkaraščiu. Lapkričio 1 ir 2 dienomis priemiestinio susisiekimo maršrutais autobusai nevažiuos.

Autobuso Nr. 32 grafikas iki lapkričio pirmosios dienos.

Viešinama pagal susitarimą. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia