„Želmenėlis“ – vieta, kur bus parduodama rajone pagaminta produkcija

0
977
Viktorija, „Saldėsių rojaus“ įkūrėja ir saldumynų kepėja, būtų ta, ant kurios pečių turėtų laikytis naujoji kavinė.

Kiek daugiau nei prieš savaitę Radviliškio baseine šurmuliavo ne sportininkai, o prekybininkai. Įvairią žemės ūkio produkciją gaminančius rajono smulkiuosius verslininkus subūrė Vietos veiklos grupės „Radviliškio lyderis“ pirmininkas Romas Kalvaitis. Būtent jo pastangų dėka keletas rajono bendruomenių, smulkių įmonių bei kai kurie ūkininkai turėjo progą parduoti savo gaminius tiesiai pirkėjams.

Mugėje buvo galima įsigyti Viktorijos saldėsių, ūkininko Šlėvės ūkio uogų ir gaminių, bitininko Židrūno Japerto medaus ir kitos bityno produkcijos, Žuvėjos šamo filės bei kitos žuvies, ūkininkės Ritos sūrių, Pociūnėlių bendruomenės narių išdžiovintų vaisių, uogų cukatų, aliejaus iš Daugėlaičiuose įsikūrusio Dijo ūkio ir dar daug kitų maisto produktų.

R.Kalvaitis atvirauja, kad tikisi šio projekto ilgaamžiškumo. VVG pirmininkas neslepia, kad prašo pagalbos iš Savivaldybės, kuri, kaip sako R.Kalvaitis, turėtų paremti vietos mažuosius žemės ūkio produkcijos gamintojus. Kad tik nuo ūkio iki stalo kelias neprailgtų, o Radviliškio rajono gyventojai žinotų, kad ir jų rajone yra puikius maisto produktus gaminančius žemdirbius.

R.Kalvaitis atvirauja, kad tikisi šio projekto ilgaamžiškumo.

„Kalbėjausi su rajono valdžios atstovais. Jie palaiko mano idėją, kad Radviliškyje reikia vietos, kur visi tie mažiukai galėtų parduoti savo produkciją. Prašysiu paremti tą, kuris apsiimtų baseino patalpose tai daryti. Juk būtų šaunu, jei radviliškiečiai ar miesto svečiai galėtų ateiti čia, atsigertų arbatos, vietoje paragautų įvairiausių produktų. O jei patiktų, galėtų nusipirkti daugiau ir parsinešti namo. Bet tam reikėtų finansinės pagalbos iš rajono verslo rėmimo fondo“, – atskleidė artimiausius planus VVG pirmininkas.

Jam pritaria ir rajono vadovas Vytautas Simelis. Meras sakė, kad jei bus reikalinga, Tarybai teiks sprendimo projektą dėl verslo rėmimo programos pakeitimo. „Nematau problemos, jei reikėtų ką patobulinti. Šitos iniciatyvos nereikėtų užgniaužti. Turime padėti įsivažiuoti tam smulkiam verslininkui, kuris apsiims vadovauti kavinukei. Todėl žiūrėsime, ką galime mes padaryti ir labai tikiuosi, kad Taryba tam pritars“, – sakė V.Simelis per mugės „Želmenėlis“ atidarymą.

Viktorija, „Saldėsių rojaus“ įkūrėja ir saldumynų kepėja, būtų ta, ant kurios pečių turėtų laikytis naujoji kavinė. Energingai nusiteikusi moteris nestokoja optimizmo sukurti ramybės oazę, kurioje atėjęs klientas galės neskubėdamas galės išgerti arbatos puodelį ir paragauti šioje vietoje parduodamos įvairių gamintojų sukurtų žemės ūkio gaminių.

„Labai tikiu, kad VVG man padės. Neabejoju ir savivaldybės indėliu. Manau, kad man pasiseks ir galėsiu sėkmingai vykdyti kavinukės veiklą. Taip, kol kas dar viskas planuojama ir skaičiuojama, bet būtų šaunu turėti Radviliškyje tokią kavinę, kur galima nusipirkti to, ką šiandien mugėje susirinkę gamintojai pardavinėja. Aišku, reikės derinti, kokiomis sąlygomis visa tai vyks, tačiau tikiuosi, kad nebeužtruksime“, – dėstė Viktorija.

Marius ALEKSIŪNAS

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia