A.Čepononis įdarbino J.Margaitienę padėjėja

1
2073
Seimo narys A.Čepononis ir toliau proteguoja J.Margaitienę. Tiesa, jo galios labai ribotos, tad parlamentaras tegalėjo įdarbinti savo padėjėja. J.Margaitienės kelias prasidėjo nuo sekretorės ir A.Čepononio proteguojama į tapo rajono savivaldybės administracijos direktore.

Vidaus reikalų ministrei konservatorei Agnei Bilotaitei sugebėjus atsipurtyti į daiktų pasisavinimo skandalą įklimpusią Tarybos narę Jolantą Margaitienę, šiai pagalbos ranką ištiesė Seimo narys, bendrapartietis Antanas Čepononis.

Parlamentaras patvirtino, kad nuo rugsėjo pirmosios dienos J.Margaitienė priimta dirbti pas jį padėjėja. Paklausus, ar nereikėjo atleisti kurio nors padėjėjo, kad būtų atlaisvinta darbo vieta ilgalaikei bendražygei, A.Čepononis atsakė, jog tai įvyko natūraliai, nes esą viena jo patarėja išėjo į kitą darbovietę. Ir tai įvyko rugpjūčio 21-ąją dieną. Be to, parlamentaras atsisakė atskleisti naujosios patarėjos atlyginimo dydį ir nurodė kreiptis į Seimo kanceliariją, kuri ir esą samdo patarėjus, kurie yra politinio pasitikėjimo tarnautojai, tiesiogiai pavaldūs parlamentarams. Šie patys gali spręsti, ką priimti į patarėjus ir kada juos atleisti.

LR Seimo spaudos biuro vedėja Laura Radzevičiūtė-Laugalienė patvirtino, kad A.Čepononio padėjėja pradėjo dirbti J.Margaitienė. Parlamento atstovė spaudai nurodė, kad Seimo narių padėjėjų atlyginimų koeficientų dydžiais svyruoja nuo 6,7 iki 12,0, tai reiškia, kad J.Margaitienės alga gali svyruoti nuo 1246,20 iki net 2 232,00 eurų per mėnesį. Maksimali alga prilygtų tai, kurią J.Margaitienė gaudavo dirbdama Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktore.

Jau rašėme apie STT pradėtą ikiteisminį tyrimą, kuriame aiškinamasi, kaip savivaldybei priklausantys telefonai, kompiuteriai, kurie buvo nurašyti kaip nepataisomai sugadinti, ir toliau lyg niekur nieko buvo naudojami J.Margaitienės. Šiuos daiktus STT pareigūnai konfiskavo ne tik iš tuometinės Vidaus reikalų ministrės A.Bilotaitės patarėjos, bet ir iš jos buto Vilniuje.

 

LŽS narys, žurnalistas Marius Aleksiūnas.

1 KOMENTARAS

  1. Jau neskanu , nes tas pats per tą patį. Gal raskite ir gerų darbų. Nejaugi nėra rajone šviesuolių apie kuriuos galima rašyti ir kitiems pasimokyti., o laikui bėgant apipilti ,,pamazgomis,,

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia