Konservatorės valdomos poliklinikos gydytojas A.Budrikas nuteistas už kyšininkavimą

0
5375
A.Budrikui kyšininkavimas brangiai kainavo - jaunas politikas atsisakė mandato Taryboje ir teko krapštyti piniginę sumokėti didelę baudą.

Buvęs Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys Arvydas Budrikas teismo baudžiamuoju įsakymu nuteistas už kyšių ėmimą. Jam skirta 6 650 eurų bauda už tai, kad ėmė iš pacientų kyšius.

Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai pernai užfiksavo, kad tuometinis politikas iš pacientų paėmė kyšius. Jų bendra suma buvo 150 eurų. Medikas pats pripažino savo kaltę ir jam teismas prokuroro prašymu už tokį nusikaltimą skyrė nemažą 6 650 eurų dydžio baudą. Tiesa, medikas šį baudžiamąjį įsakymą dar galėtų apskųsti. Jei įsakymas įsigalioja, jis prilygsta apkaltinamajam nuosprendžiui.

A.Budrikas dirba ne tik Šeduvos pirminės sveikatos priežiūros centre. Šiai sveikatos apsaugos įstaigai vadovauja konservatorė Aušra Čiūdarienė. Šios įstaigos vadovės sutuoktinis Kęstutis buvo teisiamas korupcinėje byloje kartu su Antanu Čepononiu.  Nuteistasis nusikaltimų darymo metu taip pat darbavosi ir Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centre. Šeimos gydytoju dirbantis A.Budrikas nuteistas kartu su kitais Šiaulių apskrities medikais, įskaitant ir dirbančius Respublikinėje Šiaulių ligoninėje.

Pernai prasidėjus ikiteisminiam tyrimui ir STT pareiškus įtarimus kyšininkavimu A.Budrikas atsisakė tarybos nario mandato. 2019 metais į Radviliškio rajono savivaldybės tarybą medikas buvo išrinktas eidamas su konservatorių sąrašu. Paties mediko, kaip ir Šeduvos bei Šiaulių PSPC, komentarų gauti nepavyko.

Tuo pačiu metu įtarimai kyšininkavimu buvo pareikšti ir kitai tuometinei Tarybos narei Vidai Janulaitienei. Ji atsisakė ne tik kėdes taryboje, bet ir išstojo iš socialdemokratų partijos.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia