Anksčiau savo balsą panoro atiduoti ir savivaldybės vadovai, tarybos nariai

0
313
Vicemeras M.Pauliukas iškart po darbo skubėjo į rinkimų apylinkę.
Įsigyk bilietusKETBILIETAI
Antrąją išankstinio balsavimo dieną Radviliškio rinkimų apylinkėje buvo galima išvysti daug rajone žinomų veidų. Anksčiau savo balsą atiduoti už savo pasirinktą kandidatą į rajono merus panoro tarybos nariai, vicemeras Mindaugas Pauliukas, rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, jos pavaduotojas Justinas Pranys, vietos įmonių vadovai bei teisėjai.
Rinkimų apylinkėje buvo galima išvysti ir J.Margaitienę.

Preliminariais duomenimis, anksčiau savo balsą atiduoti per dvi dienas, iki ketvirtadienio 16.30 valandos 860 žmonių. Per šį laikotarpį grubių pažeidimų nebuvo užfiksuota.

Rytoj prasidės balsavimas namuose. Tai galės padaryti tie rinkėjai, kuriems rinkimų dieną bus sukakę 70 metų, neįgalūs rinkėjai, neįgaliuosius namuose slaugantys ar juos prižiūrintys (teikiantys pagalbą) asmenys,ar laikinai nedarbingi, užpildę Vyriausiosios rinkimų komisijos patvirtintą formą P6   Tuo buvo galima pasirūpinti iki ketvirtadienio 17 valandos.
Anksčiau balsavo ir tarybos nariai. Nuotraukoje – Jurgis Baublys.

Išsamiau apie abu kandidatus į rajono merus galima pasiskaityti čia ir čia: Tarp kandidatų į merus – ir turtingi verslininkai, ir prasiskolinę politikai. Kandidatų debatus galima peržiūrėti čia. „Žinau ką renku“ debatai.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar