Bendruomenės pirmininkas Kutiškiuose įkūrė reklamos agentūrą

0
1577

Kutiškiuose veikia reklamos agentūra „Augtaris“ kuri gali padėti būti matomais ir sėkmingais. Ši įmonė neeilinė ir tuo, kad ji yra vienintelė tokia Lietuvoje, įkurta kaip bendruomeninis verslas.

Neatsigina klientų

„Projektas neeilinis, buvo brandintas ne vieną mėnesį. Idėja apie tokią verslo kryptį gimė atsivėrus galimybėms teikti  paraiškas dėl verslumo projektų. Kutiškių bendruomenė norėjo turėti reklamos verslą jau vien tam, kad nebereikėtų prašyti seniūnijų, savivaldybės pagalbos“, – apie sumanymą pasakoja agentūros įkūrėjas Kutiškių bendruomenės pirmininkas Laurynas Balinskas. Jo žiniomis, šalyje daugiau nėra tokio bendruomeninio verslo, kuris galėtų pasiūlyti reklamos paslaugas.

Profesionaliai išdirbtas grafinis dizainas – geras startas aukštų tikslų siekiančiai kompanijai ar prekiniam ženklui.

„Sunkiausia buvo įtikinti savivaldybės administraciją. Tai vyko apie metus. Tikiuosi, kad jų pasitikėjimą jau pateisinome“, – viliasi L.Balinskas. Penktą mėnesį veikianti įmonė neatsigina klientų. Paslaugų spektras – itin platus.  

Naujos darbo vietos

Šiam vietos projektui ,,Kutiškių kaimo bendruomenės paslaugos Radviliškio rajono gyventojams“ įgyvendinti skirti 106 227 Eur visų tinkamų finansuoti vietos projekto išlaidų be PVM. Projekto partneris – Radviliškio rajono savivaldybės administracija prie vietos projekto prisidėjo 5 proc. visų tinkamų finansuoti vietos projekto išlaidų bei sumokėjo PVM mokestį.

Projekto metu sukurtos dvi darbo vietos (komercijos direktoriaus ir inžinieriaus-maketuotojo etatai), įsigyti nauji įrengimai: ploteris, graviravimo ir pjaustymo lazeris, serveris su vidine atmintimi, stacionarus kompiuteris, nešiojamieji kompiuteriai, LED monitorius, UPS maitinimo šaltinis, spausdintuvas, televizorius, programinė įranga, šilumos siurbliai bei UV stalinis spausdintuvas. Pastarasis įrengimas atvėrė galimybes gaminti pačius įvairiausius suvenyrus ir kt. Kiek žinoma L.Balinskui, rajone tokio spausdintuvo neturi nė viena reklamos paslaugas teikianti įmonė.

Su „Augtaris“ darbais galima susipažinti jų internetiniame puslapyje.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia