Dėl direktorės D.Dagienės aižėja koalicijos pamatai

0
1253
Nuo socdemų stipriai kliuvo V.Simeliui, kuris esą bando ginti R.Dagienę. Kol kas nė viena pusė nenori pateikti savo versijos, kas vyko už uždarų durų.

Praėjusią savaitę mero K.Račkauskio politinę komandą paliko Laima Skiriuvienė išeidama iš Savivaldybės savo noru. Ji ėjo Tarybos sekretorės pareigas, o ši politinio pasitikėjimo pozicija buvo atiduota Darbo partijos Radviliškio skyriui.  Bet valdančiosios koalicijos posėdis vyko ne dėl to, o jame socialdemokratai nusprendė pravesti auklėjamąjį pokalbį su “žaliuoju” Vytautu Simeliu.

Anot kai kurių posėdį stebėjusių asmenų, kritikos strėlės iš buvusių bendrapartiečių V.Simeliui kliuvo todėl, kad jis Savivaldybės Tarybos posėdyje išdrįso viešai užstoti V.Kudirkos progimnazijos vadovę Rasą Dagienę. Portalo žiniomis, tai ne juokais supykdė savivaldybės vadovą ir jo aplinką, kurie stengiasi atsikratyti šia direktore.

Buvęs rajono meras labai jautriai sureagavo į kritiką ir vienu metu net pasisiūlė išeiti iš posėdžio akivaizdžiai demonstruodamas ne tik norą palikti salę, bet ir koaliciją. Beįsiplieskiantį konfliktą sugebėjo užglaistyti kiti koalicijos partneriai. Tačiau dalis jų taipogi reiškia nepasitenkinimą, tiesa, dar neviešai, mero ir jo bendrapartiečių socialdemokratų vienašališkai priimtais sprendimais ir vėliau reikalavimu juos besąlygiškai palaikyti.

Stebint iš arčiau šios itin margos koalicijos darbą, akivaizdu, kad V.Simelis viešai išreiškė nepasitenkinimą tuo, kas vyksta valdančiojoje daugumoje. Akylesniems jau seniai aišku, kad vieni mažiausių koalicijos partnerių – liberalai – svarbiais klausimais taip pat neskuba palaikyti mero teikiamų sprendimų. Pasižiūrėjus, kaip jie balsavo už naujus įstaigų nuostatų pakeitimus, aiški jų pozicija, kuri labai artima buvusiems partneriams konservatoriams. Tačiau jie nesulaukia jokio mero ar jo aplinkos žmonių puolimo, kokį patyria V.Simelis. Politikų tarpe sklando gandai, kas senasis Simelis lyg ir žadėjo trauktis iš Tarybos vietą užleisdamas sūnui Tadui, o šis esą iš karto turėjo pereiti pas socialdemokratus. Gal tai ir yra tikroji priežastis, kad nesilaikoma pažadų ne juokais pykdo socdemus, o žibalo į ugnį įpila ir Vytauto liežuvis.

Portalo informacija.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia