E.Mončauskas seka mero pramintais takais – prieš teismo posėdį netikėtai susirgo

0
570
Teisiamas Radviliškio miesto seniūnas E.Mončauskas seka savo vado pėdsakais - per teismo posėdžius pradėjo sirgti
Teisiamas Radviliškio miesto seniūnas E.Mončauskas seka savo vado pėdsakais - per teismo posėdžius pradėjo sirgti

Po keturių mėnesių pertraukos, pirmadienį turėjo vėl prasidėti Radviliškio miesto seniūno Ernesto Mončausko teismo posėdis. Valdininkas yra teisiamas dėl apgaulingos apskaitos tvarkymo savo sporto klube “Rytų Kovotojas”. Deja, į posėdį neatvyko nei jis, nei jo advokatas – bylą nagrinėjanti teisėja Vilma Šiukštienė pagarsino, kad yra gauta pažyma dėl valdininko nedarbingumo. Tiesa, teismui kilo abejonių, nes nebuvo nurodytas ligos kodas.

Kelis metus sėdėjo teisiamųjų suole visa rajono konservatorių grietinėlė

Istorija kartojasi, kuri radviliškiečiams labai gerai žinoma. Kai nuo 2014 metų, 5 -erius metus buvo teisiamas Radviliškio rajono savivaldybės meras konservatorius Antanas Čepononis su krūva bendrapartiečių, jie taip pat dažnai susirgdavo. Atsitiktinumas ar sutapimas, bet ligoniais jie dažniausiai būdavo tik laikotarpiu prieš ir po teismo dienos. Vėliau vaikščiodavo sveiki it ridikai.

Kartą jau baustas už vagystes

Galime priminti, kad valdininko poste sėdintis fizinio lavinimo pedagogas E.Mončauskas nebe pirmą kartą teisiamas. Prieš keliolika metų buvo nuteistas už dalyvavimą vagių gaujoje. Tada grupė jaunuolių apšvarindavo ar net nuvarydavo Radviliškio rajono gyventojų automobilius. Teismas E.Mončauską pripažino kaltu, bet jis realios laisvės atėmimo bausmės išvengė.

Geri ryšiai

Skirtingai nuo prieš daugelį metų įvykusios istorijos, kai niekam nežinomas jaunuolis vogė iš automobilių, E.Mončauskas dabar rajone labai žinomas ir turi gerų pažinčių. Jo pirmoji žmona Aistė Ginaitienė, neseniai įstojusi į konservatorių gretas, yra Radviliškio rajono savivaldybės gydytoja. Be to, ji kelias dienas dirba Radviliškio ligoninėje, kuriai vadovauja Vaidas Smalinskas, kuris dalyvavo 2015 ir 2019 metų savivaldos rinkimuose su konservatorių sąrašu. Gal pažintys padės laimėti laiko teismo procese, kurio, tikėtina, kaltinamajam reikia ne tik gynybinei taktikai teismo salėje pasiruošti.

Palikti komentarą

avatar