Kaunietis treneris pražygiavo per Radviliškio rajoną

0
989
Kaunietis T.Bielkis Radviliškyje iki šiol viešėjo kaip krepšinio komandos „Kazlų Rūda“ treneris.

Kaunietis krepšinio treneris Tomas Bielkis praėjusią savaitę žygiavo per Radviliškio rajoną. Per šešias žygio dienas vyras spėjo sukarti apie 150 kilometrų. Žygeivį ypatingai džiugino vietinių gyventojų geranoriškumas ir paslaugumas.

Patyrė vaišingumą

Trečiadienį T.Bielkis keliavo link Paberžės. Jį sutikome netoli Vadaktų. „Buvo planas atsidurti Kėdainiuose, bet kojos neleido“, – teigė Tomas. Perdien jis teigė nužygiuojantis apie 37 kilometrus. Iki praėjusio trečiadienio jis buvo spėjęs apkeliauti didžiąją dalį Radviliškio krašto.

„Prie Burbiškių dvaro sutikau vieną keliautoją, vėliau išsiskyrėme, nes jis ėjo kitur nakvoti. Buvo saulėgražų laukas. Jo savininkai leidžia apsistoti piligrimams. Pasiūlė paėjėti iki Rokonių, užsukti pas Kazimierą (Masilionį – red.past.). Taip ir padariau. Buvau labai maloniai ir su gardžiomis vaišėmis priimtas – saldainiais ir leidais, palydėtas į piligrimų namelį“, – pasakojo T.Bielkis. Entuziastų, nusiteikusių priimti piligrimus jam teko sutikti ir netoli Pakruojo.

„Jau įprasta, kad žmonės sustabdo, pakalbina, pasiūlo vandens ar pasikrauti telefoną“, – džiaugėsi žygeivis.

Naktys – palapinėje

Pradinis T.Bielkio žygio taškas buvo Žagarė. Į žygį jis leidosi vienas. „Specialiai kompanijos neieiškojau, o ir surasti būtų buvę gana sunku, nes daugelis draugų dirba“, – teigė žygeivis.

T.Bielkis naktis sutiko po žvaigždėtu dangumi – miega palapinėje. „Iš penkių naktų net keturias miegojau palapinėje. Labai patogu įsikurti ražienų lauke. Atsigulu ant šiaudų, minkšta“, – žygio įspūdžiais dalijosi T.Bielkis.

T.Bielkis specialių batų žygiams nepirko – iškeliavo paprastais laisvalaikio batais. Pripažįsta, kad kojos didelį krūvį tikrai jaučia. „Rytas būna lengvas, įdienojus žygiuoti jau tampa sunku. Pūslės neišvengiamos. Bandau gelbėti kojas pleistrais“, – pripažino žygeivis. Jis užsiminė, kad bandys kelyje ieškoti gysločio lapų. Girdėjo, kad jie šiek tiek malšina skausmą ir patinimą.

 

Asta VOLKOVAITĖ

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia