Kelionė nutrūko rapsų lauke

0
200
Į įvykio vietą atvykęs Šaukoto seniūnas su specialistu greitai pasirūpino senoliu – suorganizavo reikiamą pagalbą mašinai ištraukti.

Praėjusio trečiadienio pavakarę į Šaukoto seniūniją skubėjo policijos pareigūnai ir greitosios pagalbos medikai. Šioms tarnyboms pranešta, kad netoli Daužnagių kaimo pagalbos reikia rapsų lauke užstrigusiam senoliui. „Žmogus automobiliu įlėkė į rapsų lauką, sunkiai orientuojasi aplinkoje ir nesugeba paaiškinti, kaip čia atsirado“, – Bendrajam pagalbos centrui pasakojo pilietiškas žmogus, atsitiktinai vykęs pro šalį.

Iškviestas seniūnas

Pilietiškas vyras iš pradžių pats savarankiškai bandė padėti senyvam vyriškiui. Deja, priėjus prie jo automobilio paaiškėjo, kad mašinos rašai taip giliai įsirėžę į žemę, kad reikėtų tvirto kastuvo. Automobilio šeimininkas Algis sunkiai galėjo suvokti situaciją ir vis bergždžiai mėgino išvažiuoti iš vietos.

„Važiavau apsipirkti, po to pamačiau medžiotojus. Tai čia per juos taip“, – dėstė senolis, vis degdamas vieną cigaretę po kitos. Pilietiškas vyras neturėjo kastuvo, tad apie atsitikimą informavo Šaukoto seniūną Vidmantą Tamošiūną. Jis atvyko greičiau nei tarnybų atstovai. Seniūnas greitai sumojo, kad rapsų lauke įsitrigusio senolio seniūnijos automobiliu nepajėgs ištempti – reikės kur kas sunkesnės technikos.

Rapsų lauke įstrigęs vietinis gyventojas Algis sugebėjo taip užstrigti rapsų lauke, kad jam išvaduoti prireikė net traktoriaus.

„Į pagalbą buvo pasikvietas vietinis ūkininkas. Jis atvyko traktoriumi ir vyrą ištraukė“, – vėliau apie šios istorijos baigtį pasakojo seniūnas.  Jis džiaugėsi, kad vietiniai ūkininkai ištikus bėdai visada elgiasi geranoriškai ir paslaugiai.

Pareigūnai pasijuto nereikalingi

Į  įvykio vietą atvykę policininkai įvertino situaciją galima pažeidimo aspektu – patikrino senolio blaivumą. Alkoholio matuoklis parodė, kad Algis visiškai blaivus. Protokolo rašyti neprireikė. Policijos atstovai teigia, kad minėta situacija nebuvo tokia, kurioje jie būtų galėję kažkuo pasitarnauti.

„Pareigūnai rado į rapsų lauką nuvažiavusį automobilį „Audi A4“, kurį vairavo vyras, gim. 1941 m. Vairuotojas teigė, kad nuvažiavo nuo kelio sutrikus sveikatai. Asmenį apžiūrėję medikai sužalojimų nenustatė. Įvykio metu jis nenukentėjo, transporto priemonės neapgadino, laukams žalos nepadaryta, eismo įvykio sudėties nėra“, – teigė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė.

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments