Kokybiškos prekės visiems gyvūnams – vienoje vietoje

0
1192
Baisogalos miestelio centre esanti parduotuvė „Gausa“ Geltona stotelė plečia parduotuvės veiklą ir atidaro ištisą skyrių zoo prekėms.

Jei kuris žmogus Baisogaloje nuspręstų auginti dramblį, tai jo pašarais be jokio vargo galėtų pasirūpinti parduotuvė „Gausa“ Geltona stotelė. Taip juokauja kokybiškus pašarus ar kitas prekes savo augintiniams ar kitems gyvūnams čia atradę klientai. Šis pajuokavimas puikiai atspindi parduotuvės siekį išpildyti net ir išrankiausio kliento lūkesčius.

Profesionalios konsultacijos

Baisogalos miesto širdyje veikiančioje parduotuvėje „Gausa“ Geltona stotelė buvo atidarytas atskiras zoo prekių skyrius. Jame savo augintiniams pačių būtiniausių prekių gali rasti ne tik šunų, kačių ir kitų naminių gyvūnų šeimininkai, bet ir visi ūkininkai.

Parduotuvei vadovauja profesionali zootechnikė Nijolė Kazinauskienė, tad klientai čia visada gali tikėtis vertingų konsultacijų, susijusių su gyvūnais ir jų priežiūra. Ji galėtų papasakoti ir apie kriuksėms, avims bei ožkoms tinkančius pašarus, jei tik atsirastų šiuo gyvūnus auginančių žmonių.

Naujam skyriui vadovaus zootechnikės išsilavinimą turinti N.Kazinauskienė. Klientai gali tikėtis jos profesionalių konsultacijų.

Elektroninė plėtra

Kokiu kokybišku maistu šerti ožkas, karves ar ne alpakas? Parduotuvei „Gausa“ Geltona stotelė – ne iššūkis pamaitinti bet kurios rūšies gyvūną. Parašų asortimentas čia itin gausus. Parduotuvėje galima rasti ne tik Lietuvos gamintojų (AB „Kauno grūdai“, AB „Joniškio grūdai“ir kitų) pagamintų pašarų ir įvairių priedų, bet ir labai garsių gamintojų pašarų iš Vokietijos ar kitų Vakarų Europos šalių. Artimiausiu metu visų naujame parduotuvės skyrių parduodamų prekių bus galima įsigyti ir internetu.

Būtiniausi priedai

Gyvūnėlių augintojai galės rasti ne tik pašarų, bet ir kitų būtinų aksesuarų augintinių priežiūrai.

Lentynose pirkėjai gali rasti ne tik pašaro, bet ir kitų prekių. Tai ir patys įvairiausi nameliai, guoliai ir dėžutės saldžiam augintinio miegui ar poilsiui. Be to, yra ir pavadėlių šunims vedžioti, dirbtinių „kaulų“ keturkojų dantims, žaislų katėms ir daugybė kitų aksesuarų, be kurių nebeįmanomas augintinio gyvenimas.

Nors kai kurie pašarų maišai sveria po 20 kilogramų, tačiau pirkėjai galės nusipirkti tik jiems norimą kiekį.

Neabejotinai kiekvienas šuns ar katės šeimininkas yra susidūręs su situacija, kai prašmatnus pašaras dubenėlyje taip ir liko nepaliestas, tad klientų patogumui kačių ar šunų ėdalas yra sveriamas. Tai reiškia, kad keturkojų mylėtojams visiškai nebūtina iškart pirkti visos pakuotės.

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments