Korumpuoto politiko K.Dainiaus nuosprendžio apeliacijos nagrinėjimas nejuda iš mirties taško

0
885
K. Dainius, šią savaitę vadovavęs rajonui vietoje vicemero M.Pauliuko, kol kas gali jaustis ramus - jo apeliacinis skundas dėl kyšių ėmimo vis dar nenagrinėjamas.

Šią savaitę Klaipėdos apygardos teismas pagaliau turėjo pradėti nagrinėti Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos nario Kęstučio Dainiaus apeliacinį skundą kyšininkavimo byloje. Tačiau sausio 6, 12 ir 13 dienomis numatyti posėdžiai neįvyks. Apie tai informavo šio teismo atstovė spaudai Dovilė Saulėnienė.

Dar vienas teismo posėdis byloje buvo atidėtas, kadangi kaltinimą byloje palaikantis Šiaulių apygardos prokuratūros Korupcijos ir organizuoto nusikalstamumo prokuroras Andrej Mirnyj pranešė negalįs dalyvauti. Ankstesni teismo posėdžiai atidėti dėl to, kad vienas iš kolegijos teisėjų turėjo dalyvauti kitose bylose.

Politikas savo apeliacijoje prašo jį išteisinti dėl dviejų epizodų, kuriuose Šiaulių apylinkės teismas pripažino jį kaltu paėmus kyšius iš savo pacientų. Tuo tarpu dėl trečio epizodo Biudžeto, ekonomikos ir ūkio reikalų komitetui vadovaujantis konservatorius sutinka prisipažinti, bet prašo teismo jį atleisti nuo baudžiamosios atsakomybės. Su pačiu K.Dainiumi, kuris dirba neurologu Šiauliuose veikiančioje privačioje klinikoje „Pirmoji viltis“, susisiekti nepavyko.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia