Manto Reuto prisistatymas rinkėjams

0
2121
Manto Reuto politinė reklama, kuri bus apmokėta iš politinės kampanijos lėšų.

Dažną rytą važiuojant į darbą mano mylimo Radviliškio gatvėmis aplanko mintis – ar vieta, kurioje gyvenu, išties yra tokia, kokioje norėčiau gyventi. Ar tai yra vieta, kurioje rūpinamasi kiekvienu žmogumi? Ar tai vieta, kur yra galimybė rasti tinkamą darbą ir gauti orų atlyginimą? Ar tai miestas, kuriame teikiamos kokybiškos medicinos paslaugos, užtikrinamos vienodos sąlygos įgyti kokybišką išsilavinimą ir užtikrinamos žmogaus teisės, laisvės ir galimybės pačiam kurti savo gyvenimą?

Deja, akivaizdu, kad šalia viena kitos gyvena dvi visiškai skirtingos Radviliškio rajono pusės. Viena yra vieša ir matoma, kita – uždara ir besislepianti nuo pašalinių akių. Viena yra daugiau ar mažiau sėkminga ir teikianti vilties, tuo tarpu kitai būdingas skurdas, nusivylimas ir beviltiškumas. Akį traukia šviečiantys fontanai, rajono dvarai, malūnai bei muziejai, ir čia pat norisi žvilgsnį nusukti nuo nerenovuotų daugiabučių, duobėtų gatvių bei apverktinos laisvalaikio infrastruktūros.

Ilgus metus mūsų rajonas vegetuoja apimtas pasyvumo, stagnacijos ir nepritekliaus. Moraliai pavargusi ir aiškios miesto ateities vizijos stokojanti valdžia tiesiog iššvaistė jai skirtus valdymo metus, taip ir nesugebėjusi išnaudoti galimybių Radviliškiui. Rezultatą matome ir jaučiame kiekvienas iš mūsų – rajoną slegia skurdo, socialinės atskirties, merdinčio smulkaus ir vidutinio verslo, emigracijos problemos. Liūdna tiesa, bet mūsų rajono žmonės yra vieni mažiausiai uždirbančių Lietuvos gyventojų.

Mes nebegalime daugiau sau leisti to paties – tų pačių žmonių valdžioje, tų pačių veikėjų, šokinėjančių nuo vienos kėdės ant kitos, tų pačių idėjų be naujų sprendimų. Mums reikia šviežio ir naujo požiūrio į mūsų rajono problemas bei galimybes. Valdžios nepasitikėjimas žmonėmis ir jų gebėjimais žlugdo įvairias iniciatyvas, varžo laisvę, daro žmones apatiškus ir abejingus. Tačiau jei norime realaus pokyčio, turime skatinti iniciatyvas iš apačios ir įsiklausyti į jas.

Todėl apsisprendžiau kandidatuoti Radviliškio rajono savivaldybės mero rinkimuose kaip Liberalų Sąjūdžio atstovas ir siekti Jūsų pasitikėjimo. Nebijau imtis iniciatyvos ir atsakomybės, nes žinau, kad pokyčiai priklauso nuo mūsų ir juos turime kurti kiekvienas. Noriu matyti savo kraštą atgimstantį ir gyvybingą – atvirą pokyčiams, naujovėms ir galimybėms. Noriu matyti Radviliškyje iniciatyvius, dirbti ir užsidirbti galinčius žmones, orius senjorus, klegančias šeimas, pasirinkusias šį kraštą kaip geriausią vietą auginti savo vaikus. Tikiu, kad kartu galime tai įgyvendinti.

Pagrindiniai mano prioritetai Radviliškiui:

  • Atvira savivalda, mažiau biurokratijos, greitos ir kokybiškos, abipuse pagarba grįstos viešojo sektoriaus paslaugos;

  • Problemų identifikavimas ir bendri sprendimai, kylantys iš vietos gyventojų poreikių, gerosios konsultavimosi su visuomene praktikos;

  • Ekonomiškai stiprus rajonas, pritraukiantis naujų investicijų, su išvystyta laisvąja ekonomine zona ir suteikiantis geriausias sąlygas bet kokio dydžio verslui;

  • Išsilavinusi jaunoji karta, operatyviai reaguojant į moksleivių mokymosi rezultatus ir investuojant į papildomas ugdymo pamokas probleminėse srityse.

Kiekvienas iš mūsų galime rinktis – būti sprendimo dalimi arba būti problemos dalimi. Aš kviečiu rinktis sprendimus. Kviečiu rinktis galimybes. Galimybes patiems spręsti dėl savo šeimos ir savo miesto ateities. Kviečiu rinktis atgimstantį Radviliškį!

MANTAS REUTAS

Kandidatas į Radviliškio merus

Politinė reklama, bus apmokėta iš politinės kampanijos sąskaitos.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia