Matiniai lūpų dažai – tikroms deivėms ar tiesiog skubančioms

0
257
Lūpų dažų, kaip ir kitų priemonių galima įsigyti elekroninėse parduotuvėse, tarkim Aliexpress daugelis šių produktų nekainuos daugiau kaip kelių eurų. Be to, užsiregistravę per Mega Bonus programą dar galės kaupti ir pinigus. (Pixabay nuotr.)

Prisirpusios kaip vyšnios ir ryškios. Tokias lūpas visai kaip “L+” dainoje išvydau veidrodyje ir negalėjau atsigėrėti. Taip atrodydama jaučiausi kur kas labiau savimi pasitikinti. Galėjau eiti į visiškai nerepetuotą darbo pokalbį ir nė kiek dėl to nesijaudinti.

Matinės lūpos – tobulos net ir po bučinio

Naujienas grožio pasaulyje seku nuolat. Matinės lūpos – tai, kas pastaruoju metu mane pavertė matinių lūpdažių maniake. Mano kosmetikos krepšelyje šiuo metu jau penkti “Isadora ultra matt” skysti lūpų dažai. Kitų nebeskaičiuoju, nes atradus “Isadora”, visi kiti matiniai lūpų dažai buvo padėti į šalį ar tiesiog išdovanoti draugėms. Kodėl šie lengvos tekstūros dažai taip mane užbūrė? Jie turi daug spalvinių pigmentų, kurie leidžia dažams ant lūpų išlikti nepaprastai ilgai. Kuriai šis faktorius nebūtų svarbus?

Lūpų dažų, kaip ir kitų priemonių galima įsigyti elekroninėse parduotuvėse, tarkim Aliexpress daugelis šių produktų nekainuos daugiau kaip kelių eurų. Be to, užsiregistravę per Mega Bonus programą dar galės kaupti ir pinigus.

Paskaitos, darbas ir dar už juos abu kartu sudėjus kur kas intensyvesnis laisvalaikis. Kaip lekiant tokiu tempu per gyvenimą nuolat atrodyti ne tik tvarkingai, bet ir gražiai? Aš šią pamoką gebu atlikti vos per 5, maksimum – per 7 minutes. Kasdieninis makiažo ritualas niekada neapseidavo be lūpų blizgesio. Nors ir nuolat turėdavau juos rankinėje, mano blizgios lūpos nė pusdienio neištverdavo. Matiniai lūpų dažai – tikras atradimas. Man daugiau nebereikia nuolat iš naujo dažyti lūpų. Jos atrado nepriekaištingai net ir po netikėto bučinio. Netikite? O Jūs pabandykite!

Kaip pasidažyti lūpas?

Šimtai peržiūrėtų video pamokėlių yuotube ir tūkstančius kartu darytas makiažas sau ir draugėms padėjo suprasti, kaip pasidažyti lūpas, jog jos nuolat atrodytų vertos bučinio. Negaliu šiais pasitarimais nepasidalinti su Jumis.

  • Pirmasis žingsnis – tinkamas lūpų paruošimas ir sudrėkinimas. Tai gali būti speciali kaukė ar tiesiog medus. Kaukės ar tiesiog maitinamuoju balzamu palepintas lūpas galima nušveisti specialiu elektriniu šveistuku. Jei tokio neturite, visada pasitarnaus minkštas dantų šepetėlis.
  • Lūpas tinkamai pamaitinus galima pereiti prie sekančio žingsnio – jų padengimo kremine pūdra. Ji padės lūpų dažams pasiskirstyti ir ilgiau išlikti ant Jūsų lūpų. Be to, lūpos vizualiai atrodys lygesnės ir putlesnės.
    Trečias žingsnis – kontūrinis lūpų pieštukas. Apibrėžkite juo lūpas, pradėdamos nuo viršutinės lūpos vidurio ir vesdamos link kampučių. Ši technika visada padės “nupiešti” taisyklingą lūpų formą. Kontūrinis lūpų pieštukas gelbėja ir tais atvejais, kai lūpos yra kiek asimetriškos. Jei atrodo, kad lūpų kontūras rėžia akį, galima jį švelniai lūpų teptuku tapšnojant paskirstyti.
  • Jei nesijaučiate įgudusios “piešti” lūpų kontūrus, mėginkite juos sukurti ne pieštuku, o teptuku. Taip atlikti potėpiai išsyk atrodys švelnesni.
  • Kad lūpų dažai nenutekėtų ant dantų ar dažai pernelyg greitai nepasiliktų ant kavos puodelio – pagelbės popierinė servetėlė. Švelniai patapšnojus lūpas galima darsyk jas padažyti.

Grožio produktų maniakė Skaistė

matinės lūpos, Isadora, matiniai lūpų dažai, kaip pasidažyti lūpas

Palikti komentarą

avatar