„Opalas“ – šokoladu ir kava kvepiantis dovanų rojus

0
558
Per penkiolika veiklos metų „Opalas“ (Gedimino g. 2-2, Radviliškis) išsiplėtė ir išaugo į unikalią vietą, kurioje dovaną nesunkiai rastų net ir patys išrankiausieji.
Šviežiai džiovinti vaisių rinkinukai, rankšluostėliai, kava, arbata, prijuostės, šokolado fabriko „Rūta“ produkcija ir kitas gėris po vienu stogu – parduotuvėje „Opalas“ Radviliškio miesto centre.

Artėjančios Kalėdos – tas metas, kai norisi nustebinti kuo daugiau artimų žmonių. O kad Kalėdų senelis turėtų ką įdėti į kojinę ne tik prie židinio, gali pasirūpinti Radviliškio miesto širdyje veikiančios parduotuvės „Opalas“ kolektyvas.
Originalios dovanų idėjos
Nustebinti mums brangius žmones mielomis ar gardžiomis dovanomis įmanoma, apsilankius vos vienoje vietoje. Skamba neįtikimai? Tiesiog apsilankykite „Opale“. Ši vieta jau tarpduryje kvepia šokoladu, arbata, kava, šviežiai džiovintais vaisiais ir kitais gardėsiais. Ir tokia aromatų dermė – ne vienkartinė kalėdinė dovana savo klientams. Šis prabangių papuošalų salonas bene toks vienintelis visame regione, kurio asortimente ne tik juvelyriniai dirbiniai – čia taip pat prekiaujama ir saldumynais.
Saldumynų asortimentas čia išskirtinis – didžioji dalis – firminiai „Rūtos“ gaminiai, todėl smaližiams – tiek mažiems, tiek dideliems ši vieta tarsi iš pasakų šalies. Verta apsilankyti ir kavos ar arbatos gurmanams – gausu sveriamos šviežios arbatos, kava malama vietoje.
Svarstote mylimajai padovanoti juvelyrinį dirbinį? Parduotuvė prekiauja išskirtinio dizaino juvelyriniais dirbiniais. Juos kuriantys juvelyrai nuolat seka naujus mados gūsius, tad dovaną surasti galės net ir tas, kuris būgštauja, kad savo moters jau niekuo nepajėgs nustebinti.
Pasakų šalies vardo verta vieta
Stebint parduotuvėje lūžtančias lentynas nuo supakuotų dovanų gausos, galvoje savaime sukirba mintis, kad neatsirastų žmogaus, nesugebančio išsirinkti jam labiausiai patikusios dovanos. Negali apsispręsti kuri iš staigmenų būtų pati mieliausia? – Neprašausite pro šalį, padovanoję dovanų kuponą.
Salono savininkės Gilveta ir Rasa bei pardavėjos Ilona su Viktorija padės ne tik apsispręsti dėl tinkamos dovanos mylimam, brangiam žmogui ar pažįstamam, bet ir ją kruopščiai supakuos. Dovanos supakuojamos čia pat, kliento akivaizdoje. Į kiekvieną jų įdedama tiek daug darbo, tarsi būtų daroma sau. Tuo atveju, jei klientas turi konkrečių pageidavimų, parduotuvės kolektyvas pasiruošęs ir pagal juos paruošti dovaną ar net išsiųsti į namus.
Dėmesys – kiekvienam
Opale“ visada ras ką išsirinkti ir sukantys galvą dėl lauktuvių užsienyje gyvenantiems artimiesiems. Neprašausite pro šalį, nupirkę saldainių fabriko ,,Rūta“ naujienos – šokolado ,,Radviliškis“. Šį šokoladą galima rasti tik „Opale“.
Žinoma, pandemija įtakoja gyvenimą. „Opalas“ – ne išimtis. Gilveta atvirauja dėl klientų skaičiaus. Ji sako, kad pagal dabartinius reikalavimus vienu metu parduotuvėje negali būti daugiau kaip trys žmonės. Tačiau ir čia optimistiškai nusiteikusios moterys sako, kad tokiu atveju tenka suktis kaip voveraitėms – kad nebūtų nei vienas klientas neaptarnautas.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia