Per parą – trys negyvėliai Radviliškio rajone

3
10553
Per vieną dieną rasti trys negyvėliai. Pasak policijos, tik ant moters kūno nesimatė jokių išorinių sužalojimų. Apie mirusius vyrus pareigūnai nieko daugiau kol kas nepranešė.

Šių metų sausio vienuoliktoji diena buvo neįprastai skaudi – per parą rasti trys negyvi žmonių kūnai, įskaitant ir jaunos moters. Dar prieš dešimtą valandą ryto 1991 metais gimusi moteris rasta Jaunystės gatvėje esančiuose namuose. Kūnas buvo be jokių išorinių sužalojimų. Nepraėjus trims valandoms medikai ir policija skubėjo į Maironio gatvę. Čia buvo rastas 1979 metais gimusio vyro kūnas. Tiesa, pareigūnai nenurodė, ar ant kūno buvo kokie nors sužalojimai. Prieš darbo pabaigą rastas dar vienas kūnas – tik šįkart Šeduvoje. Vėriškių gatvėje esančiuose namuose, kur 1959 metais gimęs vyras buvo rastas nebegyvas. Visais trimis atvejais Radviliškio rajono policija pradėjo tyrimus mirties priežastims nustatyti.

3 KOMENTARAI

  1. Kai logiškai pagalvoji, tai kas čia keisto? Nejaugi tas Radviliškis toks mažas, kad jame negalėtų numirti 3 žmonės per dieną? Manau, būna dienų, kai niekas nenumiršta, o būna, kad numiršta ir daugiau.”Rastas miręs namuose”- taip pat nieko keisto.O kur gi daugiau žmogui mirti? Jei ne ligoninėje, tai namuose.Užuojauta artimiesiems.

    • Radviliškio rajono savivaldybė tris kartus mažesnė nei Šiaulių, ir tik šiek tiek mažesnė už Šiaulių rajono savivaldybę. Bet ten tokių skaičių kažkodėl nėra, ir policija praneša ne apie bet kurią mirtį, o tik tą, kur kyla įtarimai dėl mirties priežasties?

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia