Plėšikai įsiveržė į namus esant šeimininkui

0
532

Antradienio vakarą, apie 22.27 val. Šiauliuose, viename iš Draugystės prospekte esančių daugiabučių, įsibrovus į 38-erių metų šiauliečio bendrabučio kambarį, sumuštas jo šeimininkas ir nugvelbti patys įvairiausi daiktai.

Policijos duomenimis, į šiauliečio butą įsibrauta išlaužus durų užraktą. Turima duomenų, kad taip galėjo pasielgti buto šeimininkui pažįstami asmenys: 28-erių metų šiaulietis ir trisdešimtmetis jo bendražygis. Ilgapirščiai pavogė keraminę baltos spalvos dramblio formos taupyklę, kurioje buvo apie 214 eurų monetomis, vieną žemų dažnių kolonėlę, DVD grotuvą su atlenkiamu ekranu, pilkos spalvos sportinį krepšį su „Nike“ firmos logotipu bei juodos spalvos sportinį krepšį. Po to šie plėšikai bendrabučio koridoriuje sumušė ir apvogtą buto šeimininką.

Du įtariamieji sulaikyti ir uždaryti į policijos areštinę. Įvykio dieną buvo nustatyta tik vieno iš įtariamųjų tapatybė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas kažkodėl tik dėl sumušimo. Žinoma, tyrimo eigoje policijos pareigūnams ištyrus įvykio aplinkybes, įtarimai minėtų dviejų vyrų atžvilgiu gali plėstis.

Nukentėjusysis sumušimus nusprendė gydytis namie, pagalbos į medikus nesikreipė. Įvykio metu buto šeimininkas buvo kiek pavartojęs alkoholio – alkoholio matuoklis parodė 0,84 promiles alkoholio. Ar įtariamieji ėjo plėšti buto būdami apgirtę, policijos suvestinės neatskleidžia.

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments