Politiko dukra įsivėlė į muštynes

0
3146

Šis savaitgalis buvo itin karštas Radviliškio rajono politiko dukros Giedrės namuose. Įsiaudrinusių, nuo alkoholio apsvaigusių moterų raminti vyko policijos pareigūnai.

Policijos pagalbos prireikė dvidešimtmetei merginai, kuri parašė pareiškimą, kad buvo sumušta išgėrusios politiko dukros. Tiesa, abi moterys mušėsi išgėrusios – sumuštajai buvo nustatytas 1,73 promilių girtumas, o valdžios vyro atžalai šiek tiek mažiau – 1,13. Be to, jai teko pabuvoti ir areštinėje.

Tačiau su tokia įvykių versija Giedrė nesutinka. Ji teigė nežinojusi, kad policija nedarbo dienomis priima pareiškimus, todėl tik ji sėdėj o belangėje. Be to, moteris muštynes aiškina visai priešingai. Anot jos, kai atvykėlė susipyko su jos vyro broliu, tai ji esą bandė juos išskirti. Už tai buvo gerokai apdaužyta kumščiais ir net apkandžiota. Giedrė įsitikinusi, kad liudininkams padedant jai pavyks įrodyti, jog į svečius atvykusi brolio svainė ją sumušė jos kieme. Tad Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai tirs ir antrąjį pareiškimą, kuri politiko dukra parašė kovo 29 dieną.

Įdomu tai, kad medikų pagalbos prireikė tik jaunesniajai muštynių dalyvei, kai politikoje dalyvaujančiojo žemdirbio dukra gydytojų pagalbos atsisakė.

Galima pastebėti, kad tai jau antras įvykis, kuris susijęs su šio politiko dukra ar jos artimaisiais.

Pats Radviliškio rajono savivaldybės politikas šią istoriją komentavo taip: “Aš turiu savo gyvenimą, o jie – kitą. Tegul būna šimtai pareiškimų, prie ko čia aš. Nieko nenoriu žinoti ir daugiau nieko nekomentuosiu.” Tiesa, dukra Giedrė kartu dirba su tėvu Liaudiškių kaime įsikūrusiame ūkyje.

 

Palikti komentarą

avatar