Radviliškiečiai visiškai nepasigailėjo III futbolo federacijos lygos autsaiderių

0
1066
Radviliškio FK dubleriai sumindė autsaiderius: 4-0 buvo nugalėtas Saulininkas, o 6-1 - Pakruojo "Kruoja".
Dovanos

Praėjusią savaitę du kartus namuose žaidę Radviliškio futbolininkai nesigailėjo savo varžovų. Trečiadienį „Radviliškio“ futbolininkai nepasigailėjo paskutinėje vietoje esančios FK „Savanorio“ komandos iš Šiaulių rajono, o sekmadienį – priešpaskutinėje lentelės pozicijoje FK „Kruojos“ futbolininkų. Per dvejas rungtynes radviliškiečiai įmušė net dešimt įvarčių, kai varžovai – vos vieną.

Į Radviliškį atvykusi „Savanorio“ komanda negalėjo tikėtis jokio pasigailėjimo. III lygoje į lyderių trejetą besitaikantys „Radviliškio“ pagrindinės futbolo komandos dubleriai reikalus susitvarkė jau pirmajame kėlinyje. Pirmą komandos įvartį 14 -ą varžybų minutę įmušė Kristupas Petravičius, o vos už trijų minučių į varžovų vartus įkrito ir antrasis, kurį įspyrė Ernestas Nakvosas. Radviliškiečiai nemažino apsukų ir Titas Boriavičius 21 minutę persvarą padidino iki 3-0, taip parodydami svečiams kaip ryžtingai nusiteikusi Radviliškio komanda. Svečių pastangos apsiginti nuo šeimininkų uraganinio puolimo buvo bevaisės – Paulius Janušonis 38 -ą minutę privertė svečių vartininką ketvirtą kartą išimti kamuolį iš savo saugomų vartų. Po pertraukos sugrįžę abiejų komandų futbolininkai nieko daugiau nebesukūrė ir rungtynėms teisėjavusi Jurgita Mačikunytė finaliniu švilpuku užfiksavo 4-0 rezultatą. Beje, futbolininkai žaidė gerbdami varžovus, todėl neužsidirbo nei vienos geltonos ar raudonos kortelės.

Sekmadienį radviliškiečiai išmėgino jėgas su vienu laipteliu aukščiau už „Savanorį“ esančia „Kruojos“ komanda. Pakruojiečiai savo sąskaitoje turi vieną pergalę, bet „Radviliškis“ nebuvo nusiteikęs svečiams padovanoti bent vieną tašką. Pirmajame kėlinyje vadovaujami vartininko, „Kruojos“ futbolininkai pakankamai organizuotai gynėsi nuo radviliškiečių atakų. Beveik keturiasdešimt minučių svečiai atlaikė spaudimą ir sausus vartus. Pirmasis pramušęs pakruojiečių vartus buvo Kristupas Petravičius, įmušdamas įvartį tik 38 minutę. Vos už penkių minučių Arvaldas Augustinaitis skirtumą padidino ir komandos į rūbinę nuėjo esant 2-0 rezultatui.

Po pertraukos Radviliškio komanda dar labiau apgulė pakruojiečių vartus. 53 – ąją minutę skirtumą patrigubino Martynas Tarbūnas, 65 – ąją įvartį įmušė komandos žaidžiantysis treneris Mindaugas Urbonavičius. Triuškinimas prasidėjo, kai 75 – ąją minutę antrą įvartį pelnė M.Tarbūnas, o vos už minutės A.Augustinaitis taip pat įmušė antrą įvartį. Rezultatas tapo pernelyg nepadorus, todėl vienintelė viltis pakruojiečiams tapo noras įmušti paguodos įvartį. Radviliškiečiams nepavyko apsaugoti savo vartų, kai paskutinę žaidimo minutę gražiu smūgiu iš toli Gvidas Jokantas sušvelnino rezultatą 6-1. Tiesa, vienintelę geltoną kortelę žaidimo pabaigoje užsidirbo T.Boriavičius.

Keturiolika rungtynių sužaidę radviliškiečiai aplenkė Ventos futbolo klubą vienu tašku ir su 27 taškais yra trečioje vietoje. Pirmenybėse pirmauja “Saulininko” komanda su 34 taškais, o antroje vietoje Kelmės „Kražantė“ (30 taškų). Beje, abi pirmaujančios komandos sužaidė vienomis rungtynėmis mažiau nei Radviliškis.

Ankstesnis straipsnisRadviliškio ligoninėje COVID-19 – vos vienas vakarykštis atvejis
Kitas straipsnisPastebėjimai ir pamąstymai pagal V. Mikalauskį. Rašymas, malūnas ir oficiozo “bezdalai”.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia